Skocz do zawartości

Czy sowiety tyle kosztują czy to na allegro takie zwyczaje?


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Profesjonalnie remont ruska zrobi Ci Junkol.

Koleś z Tychów posiadający niegdyś najpiękniejszego Junaka w Polsce (zrobiony profeska, jak jeden z OCC).

Jak chcesz namiar do niego wal na PW.

Nie wiem jak teraz u niego z warsztatem, bo stary miał burzyć i budować nowy pawilon.

Jak pojedziesz i zobaczysz jego Phenomenon'a (z lat '30) czy AWO z '62, to będziesz wiedział z kim masz do czynienia.

I można się z nim naprawdę dogadać.

 

P.S. Ma również pięknego Dniepra z koszem zrobionego na tip-top. Wyceniony na jakieś 13tys. PLN

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

koleś chce mi cos takiego sprzedac za 4000, z ruskimi papierami, twierdzi ze mozna to zarejstrowac i powie jak:

 

http://i72.photobucket.com/albums/i166/buba6/DSCN0284.jpg

http://i72.photobucket.com/albums/i166/buba6/DSCN0283.jpg

http://i72.photobucket.com/albums/i166/buba6/DSCN0282.jpg

http://i72.photobucket.com/albums/i166/buba6/DSCN0281.jpg

 

ponoc jak sie wymieni bak to bedzie jak k750, prawda?

 

To jest Dniepr MT12. Z K-750 znajdziesz tu tylko silnik. Cała reszta dupereli, - kierownice klamki, blachy, lampki z kierunkami od ciągnika, itp. charakteryzuje się kiepskim wykonaniem (krzywo wywiercone otwory, zasmarkane spawarką, cienkie tekturowe blachy) i przede wszystkim brzydotą to w czystej postaci dniepr (poniedziałkowa robota). Największy atut tego motocykla to napęd na koło wózka bocznego.

 

Jest to warte więcej niż tysiąc złotych ale mniej niż 4tysiące :smile:

Edytowane przez Puzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale załóżmy za 1,5tys kupię zarejstrowanego sowieta którym jeszcze pojeżdżę a sukcesywnie zrobię remont? oczywiście najlepiej zeby byl z koszem i wstecznym biegiem :icon_razz:

 

PS w tym momencie jeszcze nie kupuje, moze za rok, poltora bym sie zdecydowal, chyba ze sie bardziej podjaram :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1500 zł zarejestrowanego sowieta!? zapomnij ! ;p a tym bardziej ze masz w planach kupic go dopiero za rok, poltora... moze wiecej. Rusy ida w gore ida. Za 1500 wyrwiesz bez kwitw (z ruskim kwitem?) i "jezdzaca"... ale co to za jazda. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie za półtora tysiąca kupisz polski papier z białą tablicą, za kolejne półtora tysiąca kupisz maszyne być może jeżdżądzą ale do remontu a za kolejne półtora tysiąca zrobisz sktomny remoncik (najpotrzebniejsze części, + malowanie blach we wlasnym zakresie). A jeżeli chcesz kupić rusa za 2 lata to dołóż do tego wszystkiego przynajmniej półtora tysiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam poboczne pytanie :banghead:

czym sie rozni k750 od m72? ktore z nich wybrac jako zabawke do zrobienia na wojskowa wersje, nie bedzie to zbyt duzo jezdzilo, bo od tego mam inne motocykle. no i czy znacie kogos z okolic slaska lub wrocka kto zrobi mi profesjonalnie remont silnika.

 

ps. urale i dniepry odpadaja, bo mi sie nie podoba ich silnik :wink:

 

acha i musi byc z koszem :)

 

 

 

 

buba6 jestes z bielska?? odezwij sie na pw to sie zgadamy sam mam eme z wozem jak chcesz zobaczyc to nie ma sprawy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buba6 jestes z bielska?? odezwij sie na pw to sie zgadamy sam mam eme z wozem jak chcesz zobaczyc to nie ma sprawy :biggrin:

 

Jakbyście oglądali kiedyś? Ja bym też chciał? Pooglądać / zobaczyć / podyskutować.

 

A do Bielska mam blizutko :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale załóżmy za 1,5tys kupię zarejstrowanego sowieta którym jeszcze pojeżdżę a sukcesywnie zrobię remont? oczywiście najlepiej zeby byl z koszem i wstecznym biegiem smile.gif

 

PS w tym momencie jeszcze nie kupuje, moze za rok, poltora bym sie zdecydowal, chyba ze sie bardziej podjaram j.gif

 

ugh.. dorzuce swoje 3 grosze w temacie sowietow.

 

jak juz zostalo to napisane, ceny z allegro sa co chwile sugerowane- ktos kto nie ma zielonego pojecia a jest w posiadaniu zarznietej kaski czy dniepra, patrzac po tych internetowych aukcjach mysli "skoro ten tyle kosztuje, to moj mniej nie bedzie"

 

z roku na rok co raz to gorzej, ceny siegadaj naprawde strasznej kasy, a ludzie jak te pelikany to lykaja, bo wydaje im sie ze maja cos na poziomie beemwu :banghead:

 

ale na szczescie sa jeszcze osoby, ktore maja rowno pod deklem i po normalnej kasie sprzedaja "ruski zlom". sama jednego moge polecic z czystym sumeiniem.

 

tak wiec, nie zwlekaj gdy ci sie trafi okazja, najlepiej by nie byla pod nazwa dniepr.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...