Skocz do zawartości

Jazda w korku


zyleta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja zostałem ukatany za jazdę z nie tego pasa co należy, przekraczanie ciągłych lini, przekroczenia prędkośc mi nie zarejestrowali ale na bank też było.

 

wszystko miało miejsce w ubiegłym roku w czasie akcji po tym gościu co go ścigali ponad 200 :clap:

i panowie nakręcili mi taki kilku minutowy film. Zwięczenie akcji było omijanie samochodów przy przejeździe kolejowym:) i tam sie z panami spotkałem. 350 zł + 6pkt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zostałem ukatany za jazdę z nie tego pasa co należy, przekraczanie ciągłych lini, przekroczenia prędkośc mi nie zarejestrowali ale na bank też było.

 

wszystko miało miejsce w ubiegłym roku w czasie akcji po tym gościu co go ścigali ponad 200 :D

i panowie nakręcili mi taki kilku minutowy film. Zwięczenie akcji było omijanie samochodów przy przejeździe kolejowym:) i tam sie z panami spotkałem. 350 zł + 6pkt :biggrin:

 

Omijanie czy wyprzedzanie? Bo jak omijanie przed zamkniętym przejazdem to można. Wyprzedzanie to już kicha totalna :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijanie czy wyprzedzanie? Bo jak omijanie przed zamkniętym przejazdem to można. Wyprzedzanie to już kicha totalna :banghead:

nie, no oczywiście omijanie ale to nie za to dostałem.

panowie bardzo sie ucieszyli, że przejazd był zamknięty bo inaczej by mnie w życiu nie doszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos "przeciskania" się między puszkami na skrzyżowaniu z nogami przy asfalcie...

 

Mam nadzieję, że Wam się to nie zdarzy, ale znam kilka przypadków kiedy kierowcy złośliwie otwierali drzwi przed kimś kto jednośladem mijał ich w korku. Chodziło przede wszystkim o rowery, ale mi to utkwiło w pamięci i jeśli jadę miedzy samochodami to staram się asekurować w jakiś sposób... bo może się okazać, że będę musiał awaryjnie hamować... Chodzi tu o sytuacje, kiedy samochody nie stoją w rządku i trzeba lekko korygować tor jazdy, wtedy nagłe hamowanie może skończyć się glebą

 

pozdrawiam i szerokości życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo może się okazać, że będę musiał awaryjnie hamować... Chodzi tu o sytuacje, kiedy samochody nie stoją w rządku i trzeba lekko korygować tor jazdy, wtedy nagłe hamowanie może skończyć się glebą

 

tym bardziej powinieneś trzymać stopy na podnóżkach

do korygowania toru jazdy służy kierownica a nie nogi

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...