Skocz do zawartości

Czarny Marsz Motocyklistów 26 maja 2007


ViVi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciarki mi przeszły po plecach, z tego filmiku co widziałem wnioskuje że jest to moja bryka SUZUKI VX 800 nawet kolor mam ten sam i glebe też już zaliczyłem, poprostu straszny żal... :....((

 

A co do marszu to....

Ludzie - 26 maja to DZIEN MATKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem organizatorem całego przedsięwzięcia, ale poczuwam sie do informowania o akcji jak najszersze grono zainteresowanych. Trasy nie znam osobiście, a co do władz miasta z tego co wiem, są powiadomione.

 

Pierwotnie akcja 26 maja, miała byc jedynie protestem w stosunku do tego jak motocykliści są traktowani przez kierowców samochodów. Ponieważ wydarzył sie ten tragiczny wypadek, akcja protestacyjna została połączona z Czarnym Marszem, ponieważ nie możemy pozwolić aby ta sprawa zaginęła wśród tysięcy akt, a jej sprawca nie poniósł należytej kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie będę mógł jechać w marszu ale duchem będę z wami, tym bardziej że w piatek w mojej okolicy zmarł kolejny motocyklista po tym jak kierujący samochodem wymusił pierszeństwo. Dziewczyna -pasażerka-walczy o życie. Protestujmy przeciw takim zachowaniom na drodze........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem...

 

Smutno było po ostatnich wydarzeniach w Warszawie.

 

Przejazd przez Wawę pod eskortą policji (nieoznakowane BMW).

W sumie jakieś 60-70 kilometrów wyszło. Motocykli może ze 150.

Na koniec znicze zapalone w miejscu śmierci motocyklisty na ul. Maczka na Bemowe.

 

I tyle... :biggrin:

 

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem...

 

Smutno było po ostatnich wydarzeniach w Warszawie.

 

Przejazd przez Wawę pod eskortą policji (nieoznakowane BMW).

W sumie jakieś 60-70 kilometrów wyszło. Motocykli może ze 150.

Na koniec znicze zapalone w miejscu śmierci motocyklisty na ul. Maczka na Bemowe.

 

I tyle... :D

:clap:

 

 

Widziełem relacje w TVN Turbo.

A to BMW to mnie capneło w sobote miezy radomiem a wawą.Jechałem puszką , a oni z kamerka.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: A mnie wku*wilo zachowanie niebieskich misiow - wykorzystali zjazd wiekszej grupy motocykli i zrobili "przeglad" sprzetow. Co im sie nie podobalo to "prosze dokumenty" i jazda - spisywanko. Az mnie zagotowalo. Po co sie scigac, meczyc i lapac na trasie "gołstrajderow" skoro sami sie napatoczyli i mozna za free wyrobic norme ? I te ich komentarze miedzy soba : "ilu juz masz ? bo ja 2 a Ty ?"

ZENADA, niech sie wezma za lapanie prawdziwych przestepcow :P

Podobal mi sie za to jeden koles, paradujacy miedzy nimi jak gdyby nigdy nic w koszulce z napisem "hwdp" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...