Skocz do zawartości

Który lepszy mini bike Cross czy Ścigacz


delta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co lepsze?Kosiarka spalinowa żółta czy czerwona :cool: :biggrin: Dla mnie to jest to samo ale musisz sobie odpowiedzieć czym się bardziej interesujesz.Może "cross" będzie troche wiekszy bo ten "sportowy"to jest tak mały ze szok :smile:

Serdecznie witam na 4um.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, bo ścig jest mniejszy :biggrin:

Jeżeli koło siebie masz jakiś duży plac z fajnym asfaltem to bierz ściga, polatasz trochę na kolanie :bigrazz: :clap: :D

 

A jak nie masz a są tylko dziurawe dróżki i place z piachem itp. to bierz crossa - bardziej uniwersalny :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduromaster no i dobrze, przynajmniej nie będziesz mieć awarii ciągle chociaż ... hehe

Ale pewnie łatwiej naprawić samemu katryne niż te mini gówienko :D

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak o wywrotke bardzo łatwo. Jimmy a co kupili crossiki czy ścigi ?

Ps. Jak koledzy nie chcą, żeby im się rozleciały po dniu jeżdzenia to przczytaj sobie ostatnie posty w temacie o mini bikach tam ładnie jest napisane co zrobić by się nie rozsypał.

 

pozdr.

Edytowane przez Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozwiązałem troche problemów :biggrin:

A mianowicie - wlałem prosto do cylindra wahę i zaczął odpalac, ale jak przepalił to co tam było do gaśnie nadal.

Wyczyściłem dysze - nic to nie dało, zdjąłem więc kranik, przeczyściłem go a potem zabrałem się za filtr paliwa, który mi się ... rozwalił :buttrock: :buttrock:

Muszę kupic nowy, potem przeczyscic jeszcze otwór w baku i powinno byc okej :icon_evil:

 

Czy do tego gówienka mogę włożyc najzwyklejszy filtr paliwa czy musi byc jakis specjalny?

 

EDIT:

Whoops, pomyliłem tematy :buttrock:

Edytowane przez Qóba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy cross praktyczniejszy. Ja jak bym kupował to bym nie patrzył na to którym ew. dało by się wjechać w miękki teren tylko ten który jest wyższy. Bo tym gówienkiem i tak się nie da pośmigać nawet w lesie. Ale nawet na drogi polne to raczej cross byłby lepszy.

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...