Skocz do zawartości

Prawo jazdy A1 jaka zdawalność??


Rekomendowane odpowiedzi

no to Quba pogratujuje Ci. Mozesz teraz swobodnie, po legalu smigac

po Monciaku

Hheh, dzięki :notworthy: Po monciaku nawet za jazdę na rowerze jest mandat 500 zł, więc może lepiej nie :biggrin:

 

nowytzrdt, co Ty gadasz :crossy:?

4T to świetna sprawa, szkoda, że nie ma mocnych 125tek 4T, bo w ogóle bym się nie zastanawiał :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hheh, dzięki :) Po monciaku nawet za jazdę na rowerze jest mandat 500 zł, więc może lepiej nie :)

 

nowytzrdt, co Ty gadasz :biggrin:?

4T to świetna sprawa, szkoda, że nie ma mocnych 125tek 4T, bo w ogóle bym się nie zastanawiał :bigrazz:

Jak narazie to ta Virago 4T 125cm3 na tych ósemkach strasznie mnie wkurza :/// sprzęgła i hamulaca oczywiście nie można nie wiadomo czemu ://"bo to ma byc płynna jazda"tak kolo powiedział :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie 750zeta... tak więc skoro do osiemnastki zostało mi zaledwie 10 miesiecy (:P) to nie opłaca mi się robić A1... Najwyżej będę się uczyć bez, licząc na to że nie spotkam żadnych panów trzymających się prawa :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja sie byłem pytać w jednym z ośrodków, to mi powiedziała że na A1 około 1100zł juz ze wszystkim ;/

TroszQ dużo, no ale co zrobic ;]

Mam pytanie czy na A1 można sie zapisać dopiero po ukończeniu 16 lat czy moge juz np. jakiś miesiac wcześniej. Bo urodzinki mam w listopadzie...

 

Pozdr. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam kurs możesz zapisac sie nawet pół roku wcześniej, ale w papierach na świstku do WORDu musisz miec, że kurs rozpocząłeś nie wcześniej niż 3 miesiące przed ukończeniem 16 lat.

 

Z egzaminem podobnie, możesz zapisac się wcześniej, ale egzamin będziesz miał najwcześniej w dniu urodzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...