Skocz do zawartości

honda mtx 50s- rejestracja bez papierów i prędkość v-max 60km\h:/


Radzzzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

3 miesiące temu kupilem enduro\crossa Honda mtx 50s bez dokumentacji i troszkę mulowatą za 500zl zrobilem jej generalny remont bo v-max wynosil 55-60km\h a więc zostalo wymienione\naprawione:

1.Zostal zrobiony szlif cylindra

2.Zostal wymieniony tlok pierścienie lozysko igielkowe itp

3.Zostaly wymienione tarcze sprzęglowe na sportowe (LUCAS) koszt 92 zl:/

4.Zostal przeczyszczony gaźnik

I prędkość max wynosi 60km\h:(POMOCY!!!motor jest 2 razy zrywniejszy ale prędkość max mnie dobija.Gdy chcę ją wkręcić na max obroty to ona zaczyna sie wkrecać i za chwile jakby obroty zwalniają i znow przyśpieszają i znów zwalniają i tak w kolko.Jest to 4-biegowa wersja rok 1985 chlodzony powietrzem.Kupilem ją bez papierów bo osoba ktora go sprowadzila z niemiec kupila ją od niemki ktora chciala dodatkowe pieniądze za dokumentacje i na 100% nie jest kradziony bo papiery On widzial i daje sobie glowe uciąć nawet spisalismy na wszelki wypadek umowe.A więc czy jest mozliwość rejestracji??i co zrobić z tym makabrycznym v-max??Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyściłeś gaźnik?? Bo coś za mało powietrza albo paliwa dostaje, zwalnia, przyspiesza, zwalnia, przyspiesza...

A co do V-maxa to jakie masz zębatki?? Moja DT50R miała 10/48 i v-max wynosił 55km/h(Yamaha sprzedana)

 

A czyściłeś gaźnik?? Bo coś za mało powietrza albo paliwa dostaje, zwalnia, przyspiesza, zwalnia, przyspiesza...

A co do V-maxa to jakie masz zębatki?? Moja DT50R miała 10/48 i v-max wynosił 55km/h(Yamaha sprzedana)

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gażnik czyścilem i dalej nic:(nie wime o co biega zębatke z przodu mam 14 zębow z tylu 48 myśle nad 42 zębami ale kumpel mi mówi że to nic nie da ze moze gdyby to byla 38 zębow to cos by dalo tyle ze ciężko 38-zębną znaleźdź:/Ponawiam pytanie odnośnie rejestracji czy jest jakakolwiek możliwość??koszta się nie liczą...ten czlowiek co ją kupilem od niego to moja rodzina więc by mnie nie oklamal i kradziony to nei jest napewno.Czekam na info Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarczi to nie jest dt-ka tylko mtx i myśle że moja sprawa podlega indywidualnemu podejściu.Nie chcesz nie czytaj.

 

Jak to jest z tą umową bo umowe mam spisaną z kolesiem od ktorego kupilem i nic pozatym:(Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem moto bez papierow (Honda NS125F czy jakos tak). Mialem tylko umowe kupna na potwierdzenie pochodzenia z Niemiec. Nie mialem Briefu ani innego dokumentu niemieckiego. Nie bylo szans rejestracji moto:( POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarczi to nie jest dt-ka tylko mtx i myśle że moja sprawa podlega indywidualnemu podejściu.Nie chcesz nie czytaj.

 

Jak to jest z tą umową bo umowe mam spisaną z kolesiem od ktorego kupilem i nic pozatym:(Pozdrawiam

 

 

a myslisz ze po co jest ten temat ?? :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nikt namiarów na jakieś papiery do hondy może być mtx,mb,mbx,ns,nsr cokolwiek 50ccm...chcę to jakoś zarejestrować.I przesadzielm ten motor wiecej niz 60km\h nie pojdzie:(da się coś z tym fantem zrobic?? :icon_eek:

 

Mam dwa zasadnicze pytania:

1.Czy honda mtx byla blokowana na CDI??

2.Czy Honda mtx może mieć zablokowany kolejny bieg??(obecnie ma 4 biegi)

Czytam i czytam i z tego co widze mtx 50ccm powinien iść 70-80 km\h na wale nie ma najmniejszego luzu silnik malinka i dlaczego tylko 60km\h??ludzie pomocy... :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nikt namiarów na jakieś papiery do hondy może być mtx,mb,mbx,ns,nsr cokolwiek 50ccm...chcę to jakoś zarejestrować.I przesadzielm ten motor wiecej niz 60km\h nie pojdzie:(da się coś z tym fantem zrobic?? :)

 

Mam dwa zasadnicze pytania:

1.Czy honda mtx byla blokowana na CDI??

2.Czy Honda mtx może mieć zablokowany kolejny bieg??(obecnie ma 4 biegi)

Czytam i czytam i z tego co widze mtx 50ccm powinien iść 70-80 km\h na wale nie ma najmniejszego luzu silnik malinka i dlaczego tylko 60km\h??ludzie pomocy... :)

troche mniejsza zebatke na tyl daj, ale licz sie ze strata mocy. Z tego starego silnika chlodzonego powietrzem duzo nie wycisniesz. 60, 65 max ... wiem po sobie.

Sprzedaj to bo nie masz papierow ... po co taki motor kupowac ... ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...