Skocz do zawartości

krecenie silnika po krotkim postoju


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko moze i glupie, czy grozi czyms odkrecenie silnika do odciecie po krotkim postoju??

tzn. jezdzimy, silnik ma odpowiednia temp. nastepnie zatrzymujemy sie na kilka min. po czym po zapalamy o do odciecia - mozna tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaszkodzi bardziej niż krecenie do odcięcia w czasie jazdy

NIE KRĘCI SIĘ DO ODCIECIA NIE OBCIĄZONEGO SILNIKA :) ;) :banghead: :banghead: :banghead:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko moze i glupie, czy grozi czyms odkrecenie silnika do odciecie po krotkim postoju??

tzn. jezdzimy, silnik ma odpowiednia temp. nastepnie zatrzymujemy sie na kilka min. po czym po zapalamy o do odciecia - mozna tak??

:) :icon_exclaim:

 

możesz wszystko zrobić!

Proponuje petarde do zbiornika, lepszy efekt :-) i głośniejszy

 

titto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem na zlocie w Jerez (esp) i tam tak kręcili długo i kto dłużej z wydechu strzelał około 1-2min bez przerwy kręcili i strzelali(najpierw trzymali odkręconą do końca z jakieś 10-15 s) a potem odejmowali gazu i dodawali , systematyczne strzały ognia z przelotowych tłumiow:) jedno ducatti niestety nie wytrzymało i coś za zgrzytało i silnik stanąl i to bylo na tyle:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn niby nic mu nie powinno sie stac , ale jesli juz tak chcialbyc zrobic to zapal silnik poczekaj 10 sec az sie olej rozejdzie i twedy juz nie powinno byc problemu, tylko powiez mi po co tak robic??

 

pozdro

ja myslalem ze chodzi mu o to , ze w czasie jazdy chce krecic do odciecia , jesli ktos mnie zle zrozumial to SORRY

 

 

 

pozdro

 

Jesli z tego pierwszego postu wynika ze w czasie jazdy to naprawde nie umiesz pisac to co myslisz <hahaha> POZDRO

Edytowane przez Soku11

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie powiedzialem, ze chce tak robic:) dbam o maszyne jak tylko moge.

ZAstanawiam sie tylko bo jak jezdze z kumplami to oni wlasnie po przerwie od razu rura i sie zastanawiam, czy tak mozna.

dzieki za opdpowiedzi, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli z tego pierwszego postu wynika ze w czasie jazdy to naprawde nie umiesz pisac to co myslisz <hahaha> POZDRO

 

 

a moze niby wynika ze na postoju ma krecic?? lepiej skoncz juz te swoje glupie gatki :flesje:

pozdro :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wynika tak z postu autora (jesli jednak to ma byc w czasie jazdy to piszesz OFFTOP)

2. Kazesz mu krecic swiezo po odpaleniu jak sie rozejdzie olej nic nie mowisz zeby wsiadl i pojechal.

3. Pytasz sie po co tak robi, a wiec nie byloby sensu gdyby mial krecic w czasie jazdy bo to norma...

4. Mowisz, ze NIBY nic mu sie nie powinno stac, a kazdy wie ze w czasie jazdy sie mu nic nie stanie chyba ze by pilowal z godzine.

 

Chcesz wiecej dowodow z twojeg posta :) Lepiej przyznaj sie do braku we wiedzy :biggrin: Bez obrazy. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...