Skocz do zawartości

Dziękowanie na motocyklu


telet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w nawiasie to byłem świadkiem jak kierowca tir dostał mandat 150zł i 3pkt. karne za jazdę pasem awaryjnym gdy ustępował innym miejsca. A na drogach teraz totalny egoizm(są wyjątki ale zdecydowanie w mniejszości) może dlatego, że wszyscy wszystkim przeszkadzają sobie na drogach. Brak uśmiechu na ustach a rozwijanie zawiści. Taka rozwinięta wersja: wszyscy co jeżdżą wolniej to pipy leśne i zawalidrogi a ci co szybciej to piraci drogowi.

Zdecydowanie za mało dróg jest do ilości pojazdów.

 

Może dlatego że głównie ułatwiam przejazd ścigom :flesje:,bo po co czytać w gazetach o kolejnych wypadkach...

Pzdr

A nie lepiej szybszym po prostu ustąpić bo są szybsi i po co im blokować?

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami ręką, ale rzadko. przeważnie nogą - gest uznany w europie zachodniej jak ktoś już napisał

podobnie, poduważyłem to w krajach basenu morza środziemnego :icon_mrgreen:

 

poza tym awaryjne - u nas gest o wiele bardziej zrozumialy przez pozostałych uczestników ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie awaryjnych w moto ? :notworthy: Ja mam :banghead: Bajer :biggrin: Większość jak to widzi to się dziwi bo nie mają tego u siebie :icon_rolleyes:

 

Także dziękuję najczęściej awaryjnymi lub podnoszę lewą łapę ;) Zależy jak leży :banghead:

Edytowane przez andrzejtomecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za ukladem:

 

lewa raka, prawa reka, lewa noga, potema plecaczek to samo ( albo w tym samym czasie zalezy od zgrania), nastepnie awaryjne ( jak ktos nie ma to LPL), wtedy punkt kulminacyjny. Zatrzymujemy sie i usciskamy dlon osoby ktora nas przepuscila.

 

Tak na powaznie - mysle ze cokolwiek - wazne by bylo zauwazone przez osobe wyprzedzana jako pozytywny gest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zaleznosci,

 

Podniesiona albo prawa reka podczas postoju albo lewa, skiniecie glowa W PL jak jest bczas to 2-3 migniecia awaryjnymi ( na trasie )

 

:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest wyprostować rękę, zacisnąć pięść i wyprostować środkowy palec :icon_mrgreen: :icon_razz: :)

 

A na poważnie lewa łapa w górze. Skinienie głowy jest mniej widoczne, a nogą to już w ogóle. Człowiek myśli że zaczepił o coś nogawką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...