Skocz do zawartości

szkoła jazdy suzuki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłam i uważam, że naprawde warto (nie jest to reklama oczywiście).

Zajęcia trwają od 10 do 18.30 z przerwą na lunch - lunch i śniadanie są serwowane przez orgznizatorów.

Zaczyna się od wykładu teoretycznego przy kawie i świeżych drożdżówkach - omawiają techniki jazdy, hamowania, pokaz slajdów oraz omówienie tego co będziemy robić.

Potem przemieszczamy się na lotnisko i tam juz praktyka:

- rozgrzewka - małe akrobacje,

- manewry przy minimalnych prędkościach,

- slalom z przeciwskrętem przy różnych odległościach między pachołkami, sama taktyka przeciwskrętu - trenowana także na prostej (puszczanie kieronicy i odpychanie bez trzymania),

- hamowanie awaryjne - najpierw ćwiczymy sam tył aż do zblokowania koła, potem sam przód pulsacyjnie, a potem oba na raz przy różnych prędkościach - na tym ćwiczeniu w mojej grupie koleś zaliczył glebę,

- potem omijanie przeszkody przy różnych prędkościach,

- jazda w zakrętach (3 pozycje),

- hamowywanie w zakrętach,

- hamowanie awaryjne w zakrętach,

 

I chyba tyle tego było ...

Ogólnie jestem bardzo zadowolona - miła atmosfera, ffajni instruktorzy - miałam okazję poćwiczyć rózne ciekawe rzeczy.

 

Jesli masz jakies pytania, mogę odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronce podane są wymagania dotyczące ubioru. Może wiecie, czy są one respektowane dokładnie??

 

Podczas szkolenie na którym byłam wszyscy byli odpowiednio ubrani w strojach ze skóry lub tekstylnych, ale zawsze motocyklowych.

Wydaje mi się, że taki wymóg jest związany z OC organizatorów.

Myślę, że lepiej byc ubranym odpowiednio bo przy ćwiczeniach mozna sie wywrócic - podczas szkolenia jedne koleś połozył moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że lepiej byc ubranym odpowiednio bo przy ćwiczeniach mozna sie wywrócic - podczas szkolenia jedne koleś połozył moto.

 

 

U mnie na szkoleniu był chłopak w jeansach i nie było problemów. Ale nie będę tego komentował.

U mnie też była gleba jak ktoś chce zobaczyć realcję to info na priv (bo to inne forum :icon_rolleyes: )

Co do zadowolenia to podpsuję się pod Sofiją :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

HEs sluchaj nie lam sie tylko sie dowiedz w salonie obok ciebei ktory posredniczy w organizacji podpytaj tak delikatnie i moge sie zalozyc ze sie uda :) u mnie byl koles na hondzie wiec chyba jakos sie mu udalo :) a instruktor nie mial u nas nic przeciwko wiec stary uszyw gore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Byłem w niedziele 13.05 na szkoleniu w Gliwicach.

Polecam wszystkim motocyklistom, tym świeżym i tym mniej świeżym;p

Dostaliśmy taki wycisk, że masakra, ale warto było :bigrazz:

Na drugi dzień miałem zakwasy... :crossy:

Były dwie Yamahy więc chyba się da innym motocyklem niż Suzuki. Instruktor mówił, że jego nie obchodzi jakiej marki motocyklem przyjeżdżasz. Zawsze można powiedzieć, że Suzuki się zepsuło i przyjechałeś na motocyklu żony :smile:

 

kulawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze wszyscy zachwyceni - ja ogladam to szkolenie w czasie pracy( i mam mieszane uczucia-czasem wrecz smiech mnie ogarnia). ci co sa lub byli na teori i choc pierwszych dwu godzinach u Marka beda wiedzieli oczym pisze.

niestety instruktorzy w szkole suzuki maja spore braki :D((((((((((((((((((((((((((((((((((((

ale nie mozna tylko krytykowac!!!!!!!!!!!! nawet najmniejsze podniesienie wlasnych umiejetnosci jest dobre - i czasami ratuje tylek.

kursowicze przemyslce wszystko co wam powiedzieli lub powiedza na tym kursie bo.............................

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...