Skocz do zawartości

Jaką pojemność ma zbiornik sportstera.??


Rekomendowane odpowiedzi

No trudno powiedziec jesli nie wiesz o jaki model chodzi.

883 Custom ze zbiornikiem typu łezka (czyli wszystkie Sporty 1200 też) ma 4.5 gallon

zwykły Sportster 883 ma 3.3 gallona ( i reszta z rodziny 883 tak samo)

Dodam ze są to pojemności w nowych modelach 2007.

Starsze modele maja tez 3.3 gallona (ok.12,5L)wszystkie , z wyjatkiem 1200Custom ktory ma 4.4 (ok.16.5L)galllona.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką polemność(w litrach) ma zbiornik od h-d sportstera,???Chodzi mi o tą wersje zbiornika,która była montowana np. w sportster sport, bo w sportster custom byłe trochę dłuższe.

 

No to lecimy:

 

do 1995 - wiekszosc miala 2.5gal, 3.3gal opcjonalnie, niektore modele 3.5, 3.7 lub 4.0gal;

od 1995 - wszystkie 1200 maja 3.25gal zbiorniki;

od 1997 - wszystkie 883 maja 3.25gal zbiorniki;

od 2004 - modele Custom maja 4.5gal zbiorniki.

 

1US gallon = 3.7854118l (podaje za google calculator), czyli:

 

2.5gal = 9.5l

3.3gal = 12.5l

4.5gal = 17.0l

 

I teraz ja zadam pytanie: czy do Sporta z 2003 roku da sie zalozyc 4.5gal zbiornik bez dodatkowych przerobek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I teraz ja zadam pytanie: czy do Sporta z 2003 roku da sie zalozyc 4.5gal zbiornik bez dodatkowych przerobek?

 

 

za jakieś dwa tygodnie będą u mnie stały dwa takie, roczniki 2003, zobacze czy da sie zamienic je :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co? Małe zbiorniki wyglądają :biggrin: A XL 1200C z dużym zbiornikiem jakoś mało pryzpomina sportstera. Ja bym wolał mały zbiorniczek :icon_mrgreen:

 

 

Fajne są te małe zbiorniczki, Tylko,że jak ma się sprzęta ''paliwożera'' to trzeba często tankować ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Sportstery raczej duzo nie palą ze względy na ich motorowerowe silniki a co do zbiorników Sport`a to mi sie wydaje ze wlasnie ten klasyczny zbiornik jest elementem ktory szpeci caly motocykl bo zakłóca płynność linii.Ja osobiscie wolalbym styl Custom`a co by chociaz kawałek silnika przykrył i taka troche odmiana bo klasyczny ksztal juz troche nudny jest. Ale o sprawach gustu nie dyskutuje się.Tak czy inaczej Halrey musi byc fajny i sie podobac bo to Halrey wiec będę udawał że nic mi nie przeszkadza w Sportsterze.

 

Tymczasem dla milośników Harley`a polecam obejrzec ten filmik z linku ponizej. Ja to ogladma kilka razy dziennie w tym rano przed pracą i wieczorem przed snem, padam na kolana i sie modlę.

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Sportstery raczej duzo nie palą ze względy na ich motorowerowe silniki a co do zbiorników Sport`a to mi sie wydaje ze wlasnie ten klasyczny zbiornik jest elementem ktory szpeci caly motocykl bo zakłóca płynność linii.Ja osobiscie wolalbym styl Custom`a co by chociaz kawałek silnika przykrył i taka troche odmiana bo klasyczny ksztal juz troche nudny jest. Ale o sprawach gustu nie dyskutuje się.Tak czy inaczej Halrey musi byc fajny i sie podobac bo to Halrey wiec będę udawał że nic mi nie przeszkadza w Sportsterze.

 

Tymczasem dla milośników Harley`a polecam obejrzec ten filmik z linku ponizej. Ja to ogladma kilka razy dziennie w tym rano przed pracą i wieczorem przed snem, padam na kolana i sie modlę.

 

 

 

masz u mnie piwo za ten film, wiesz moze jak go zgrac na dysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurim -> Motorowerowy silnik w XL 1200 objedzie większość big twinów (plus większość japońskich V2 do pojemności 1600 :icon_mrgreen: ). Nowy XL 1200 bez względu na rozmiar zbiornika na 4 biegu wyciąga bez oporów 110 mph (oki trzeba go delikatnie przeregulować :( ). A silnik w motocyklu trzeba eksponować a nie chować. Zwłaszcza jak jest taki zgrabniutki jak w H-D. Ale jak powiedziałeś "o sprawach gustu nie dyskutuje się".

 

 

Reklama "Live by it" jest niezła :icon_razz: . Spece od marketingu HD są naprawdę dobrzy :icon_twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pobieranie filmików ze strony YOU TUBE to polecam np. taki programik jak: YouTube Video Downloader. java script:emoticon(';)', 'smid_3')

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co? Małe zbiorniki wyglądają :evil: A XL 1200C z dużym zbiornikiem jakoś mało pryzpomina sportstera. Ja bym wolał mały zbiorniczek ;)

 

Jak zwykle przekorny :( Mam w planach dalsze wypady sprzetem i nie usmiecha mi sie tankowanie co 120mil. Gdybym mogl na taka okazje wrzucic sobie wiekszy zbiorniczek, to chetnie bym sie skusil :clap:

To co, wie ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...