Skocz do zawartości

Opinia na temat marki skutera


migdal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam stoję przed takim samym problemem... Choć miejscowa młodzież preferuje używane (2-suwy) hondy, yamachy, peugeoty, to ja... jednak dla juniora wejdę w Kymco - wkońcu to Tajwan, a nie Chiny. A i cena 4,5 TPLN z Agility jakieś tam... (a znając życie jeszcze można coś wyrwać) za 4 suw (przynajmniej dzieciak nie zapomni o dolewaniu oleju) jest do zaakceptowania.

 

Przeglądając oferty, to za tą cenę można kupić 3- 6 letniego peugeota, yamachę lub hondę (ludzi popierdzieliło wyceniając używane skutery). Wolę coś nowego z gwarancją... w razie czego sam będę tym potem jeździł :biggrin:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kymco jest gites, znam paru użytkowników S9tek i nie mają z nimi żadnych problemów.

 

To jedyna "egzotyczna" marka skuterów którą bym kupił :icon_twisted:

 

Po za tym wolałbm 6-10 letnią SRkę, Speeda, Roxa niż gównianą nówke :icon_twisted:

Zipi, Kiłeje i inne gówn psują się jaaak cholera :D - przy "młodzieżowej" jeździe ofc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek 7 jeżeli może szukasz kymco agility to kolega sprzedaje jak coś to napisz do mnei an gg dam Ci namiary.... Apropo Kymco to naprawde niegłupie skutery a napewno lepsze od kidroadów keeewayów czy zipów...... Ale i tak za takie pieniądze kupic lepiej np. peugeota speedfighta (miałem i moge szczerze go polecic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nawet na takie wynalazki nie patrze, to nie jest jak kiedyś romet, była dobrą marką, teraz to jest tylko zaciągnięcie klientów, jedny wilelki chiński szajs i niz pozatym... wiem coś o tym bo mialem kiedyś gówno chonskie :///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dlaczego tak sadzisz???? piszesz pierdoły aby sobie nabijac posty...

 

Dla córki to stoii ładna Apka SR za 3500 wiecej nizej napisałem w sygnaturce pozdro

 

te romety to takie wiesniacke sa :bigrazz: :wink: :banghead: :icon_razz: :D

 

Dawno temu w PRL-u ....

bo taka jest rawda a nie wiesz jak to jest pawik to badz cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...