Skocz do zawartości

Honda CRM 125


Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam złączki (końcówke) która sie skręca... zrobiłem tak u mnie w kdx po tym jak mi sie końcówka przy klamce urwała i jest git :buttrock:

 

Dokladnie :clap: Nie ma co kombinowac z nowymi linkami. Sam mam tak zrobiona linke od gazu i daje rade :wink: Dla porownania: koszty wzmocnionej linki i zlaczki - niecale 5zl; koszt w larssonie linki do gazu: 150zl :P

 

POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak strzeli to raczej jej nie polaczysz, ale koszt nowej zwyklej linki rowerowej wynosi kolo 2zl :crossy: Ta zlaczka to mniej wiecej cos takiego:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9df511d2d8975c63.html

 

To na gorze to sruba :cool: Wkladasz linke i sruba skrecaszzeby sie trzymala :) POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz jak będziesz chciał, ale ja tak robie linki do wszystkiego od komarków po mojego KDXa, ostatnio zrobiłem do sprzęgła koledze w Suzuki RG80 i jest git, trzyma bardzo ładnie, nie miałem żadnych obaw że strzeli nawet w dalszych trasach. Jeśli sie polutuje porządnie to będzie trzymać.

Edytowane przez Damiano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja raczej nie bede kombinowal ze spawami bno to nie pewne jest ;/

A jesli chodzi o dozownik to owszem mam i nie zamierzam go sciagac narazie, ale nie bardzo rozumiem co ma dozownik do linki od gazu ??

 

aha, kover ale od MTX'a 80 do CRM 125 zamontowales??

 

Ano co ma linka od gazu do dozownika to się dowiesz przy pierwszej próbie wyciągnięcia linki :P linka w połowie rozdziela sie na 2 i jedna idzie do dozownika a druga do gaźnika no chyba że w crm jest to inaczej zrobione w co wątpie :)

 

Nie do CRM a do TSR ale końcówki są chyba we wszystkich sprzętach takie same .... byle się długość całej linki była ok żeby nie była za krótka ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ok to wybacz za Damiana :icon_razz:

widzialem cie kilka razy w lesie...

posmigalibysmy kiedys razem bo mam jeszcze 3 zawodnikow to moze kiedys sie zgadamy i jazda :buttrock: ale niestaty jutro nie bo mam kapcia w tylnim kole w wulkanizacja jutro zamknieta :/

 

buuuuu

 

aha a jesli chodzi o gg to zmieniales numer ?? bojak wpisuje ten co masz w profilu to pisze ze 'nieznaleziono uzyktownikow'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...