Skocz do zawartości

Honda CRM 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niedawno kupiłem Hondzice CRM 125 :buttrock: i chcialbym sie wymienic zdaniami i pogladami z innymi motocrossowcami.

Aha i jest jeden problem, a mianowicie moja linka od gazu nie jest juz w najle[przym stanie i lada chwila strzeli :icon_mrgreen: i moze ktos wie od jakiego motoru bedzie pasowala (WSK, MZ, SIMSON itd...) bo w salonie pytalem czy mozna zamowic a koles mi powiedzial ze nie ma zamiennika i musialby bezposrednio do fabryki napisac i ta linka wyjdzie ponad 100zł i moze przyjsc za jakies 3 miechy co mi nie robi wogole .

 

Czekam na rady i odpowiedzi

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratulacje nowego sprzeta , a co do linki to popytaj sie o linke do dt/tdr/mtx 125 ewentualnie zdejmij ta swoja i jedz do jakiegos sklepu z "wiejskimi" (bez urazy) sprzetami i na mijscu cos dopasuj

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niedawno kupiłem Hondzice CRM 125 :buttrock: i chcialbym sie wymienic zdaniami i pogladami z innymi motocrossowcami.

Aha i jest jeden problem, a mianowicie moja linka od gazu nie jest juz w najle[przym stanie i lada chwila strzeli :icon_mrgreen: i moze ktos wie od jakiego motoru bedzie pasowala (WSK, MZ, SIMSON itd...) bo w salonie pytalem czy mozna zamowic a koles mi powiedzial ze nie ma zamiennika i musialby bezposrednio do fabryki napisac i ta linka wyjdzie ponad 100zł i moze przyjsc za jakies 3 miechy co mi nie robi wogole .

 

Czekam na rady i odpowiedzi

 

Pzdr

 

Bardzo dobra firma dorabiająca linki: http://www.autolinka.com.pl/

Dorobią dosłownie każdą linke, mi dorobili linke sprzęgła do KDX'a w jeden dzień. Możesz do nich wysłać starą linke na wzór, a oni dorobią identyczną nową i odeślą (mogą zrobić całą nową, lub tylko środek). Zadzwoń i sie umów jak chcesz.

Poza tym gratulacje sprzęta :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje sprzęta, miałem przyjemność jeździć tym moto i całkiem przyjemnie to chodzi. A linke możesz zrobić samemu, mam na to pewien patent właśnie od kumpla który ma CRM. Idziesz do sklepu rowerowego i kupujesz zwykłą linke ( jest zakończona tylko z jednej strony) wkładasz w klamke sprzegła później w pancerz i gdy wyjdzie z drugiej strony musisz uciąć na odpowiednią długość i zalutować lutownicą, później wkładasz w przepustnice i ogień, ja tak dorobiłem linke do sprzęgła i było super więc do gazu niebędzie żadnego problemu. Jak byś potrzebował dokładniejszych informacji to pisz gg 5128515.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ładna ta Twoja CRM! :icon_evil:

Kilka słów o CRM.... Kiepskie zawieszenie, kiepskie prowadzenie przy dużych prędkościach, strasznie bryzga przodem. Jak dla mnie mała moc, hamulce bez rewelacji, przynajmniej w moim egzemplarzu. No i masa jak na lajtowe enduro trochę zbyt duża.

a po za tym to zajebisty motocykl! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dzieki .

no tak , ale ile taka przyjemność kosztuje (dorobienie na zamowienie) ??

 

Tak trudno zadzwonić? ;)

 

Zrobienie samego środka (stary pancerz zostaje) 30zł

Cała nowa linka (wtedy dają również na nią gwarancję) chyba 70zł

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie...od czego jest kiera w tej crm?

 

kiera jest orginalna od CRm ale musze ja zmienic bo po 1 glebie sie skrzywila i prostowalem ja... :cool:

 

aha a jesli chodzi o moto to Artur, to jest moje pierwsze enduro wiec narazie mi wystarczy. mocy nie brakuje, zawieszenie tez jest ok jak dla mnie.Tylko musze zmienic zębatke z przodu bo mam 14 i zamowilem juz 13 :banghead: powinna byc w przyszlym tygodniu ;D

 

No a jesli chodzi o mase to rzeczywiscie troche cieżka jest ale da sie nia polatac =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje sprzęta, miałem przyjemność jeździć tym moto i całkiem przyjemnie to chodzi. A linke możesz zrobić samemu, mam na to pewien patent właśnie od kumpla który ma CRM. Idziesz do sklepu rowerowego i kupujesz zwykłą linke ( jest zakończona tylko z jednej strony) wkładasz w klamke sprzegła później w pancerz i gdy wyjdzie z drugiej strony musisz uciąć na odpowiednią długość i zalutować lutownicą, później wkładasz w przepustnice i ogień, ja tak dorobiłem linke do sprzęgła i było super więc do gazu niebędzie żadnego problemu. Jak byś potrzebował dokładniejszych informacji to pisz gg 5128515.

 

 

Nie polecam takiego patentu .... Nie zaufałbym lutowi jak puści gdzieś w terenie to mamy pchanko ..... dobrze jeśli nigdzie daleko nie pojechałeś :notworthy: . A masz ty tam dozownik ?? Czy już wymontowany ? Bo jeśli masz to nie dopasujesz linki od żadnych "wiejskich sprzętów". Ja kupiłem linkę od MTXa 80 w KLASIE za 20 pare PLN i jak najbardziej ok, a za 20 złotych to nawet nie ma co kombinować ..

 

Aha Gratuluje :buttrock:

 

Pozdrawiam Wojtek

Edytowane przez kover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie raz dorabiałem linki tak jak opisał Damiano. Z linkami gazu nigdy nie było problemu, tylko linka od sprzęgła raz się zerwała ale w sprzęgle jest o wiele większe obciążenie niż w gazie.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja raczej nie bede kombinowal ze spawami bno to nie pewne jest ;/

A jesli chodzi o dozownik to owszem mam i nie zamierzam go sciagac narazie, ale nie bardzo rozumiem co ma dozownik do linki od gazu ??

 

aha, kover ale od MTX'a 80 do CRM 125 zamontowales??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...