Skocz do zawartości

Co robie źle?! -Film


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To Ci chyba sprzegło slizga jak nie idzie na koło po strzale. Musisz gwałtownie puscic sprzegło przy wyzszych obrotach, a nie tak jak przy zmianie biegu powoli - cyk i juz puszczone. Nie ma siły zeby nie dzwigęlo przodu przy czyms takim. Stary....Jawke da sie nawet tak podzrucic tylko trzeba szarpnac kierownice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nagram Wam filmik jutro.. :icon_razz: Nie denerwujcie mnie :D jak mowie ze nie idzie ze sprzęgła to nie idzie :icon_evil: Już koniec dyskusji! Nie traktujcie mnie jak idiotę motocyklowego, wiem jak puścić sprzęgło przecież... Jutro nagrywam filmik to będziecie komentować :notworthy:

Edytowane przez QooBooS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze lepiej się wchodzi na koło z podnóżek, Na DT50 jest to praktycznie niemożliwe z racji długości, czasami lepiej z przednich, najlepiej jak byś moment przed wstaniem na koło docisnął lekko przód, zaraz po tym jednocześnie odkręcił gaz i podniósł kierownice

:notworthy:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze lepiej się wchodzi na koło z podnóżek, Na DT50 jest to praktycznie niemożliwe z racji długości, czasami lepiej z przednich, najlepiej jak byś moment przed wstaniem na koło docisnął lekko przód, zaraz po tym jednocześnie odkręcił gaz i podniósł kierownice

:icon_evil:

 

 

Jak widać na filmiku tak też robie :notworthy: Na przednich podnóżkach jest dużo gorzej - nie można sie dobrze wybić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw kolego naucz się STRZELAĆ ZE SPRZĘGŁA, a potem próbuj np. stawiać na gume.

Jeśli strzał nic nie daje to poprostu nie umiesz strzelić ze sprzęgła.

A umiejętność jest naprawde przydatna i warto ją opanować.

Ps. a może ta twoja pierdziawa jest zablokowana, i najpierw wypadałoby ją odblokować. Następna sprawa to przełożenie. Jakie jest u Ciebie? Jaka jest prędkość maksymalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam cagive super cityi ciezkoa ja jest postawic na gumie bo ja mam z przodu zebatke 15 ale jak dasz 13 to idzie w gore. Nawet na 15 ze sprzegla stawiam ja w pionie a z gazu to tylko podnosi przednie kolo troche Ten motor ma cholernie ciezki przod nie to co jakies dt albo inne 50 zato stopiee dobrze ida ;)

Edytowane przez piotrek2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie sprzęgło ślizga. Linka sie kiedyś urwała od klamki więc skróciłem trochę pancerz i podciągnąłem może 2cm :lapad: :lapad: Będę musiał dosztukować jak jakiejś wski czy innego sprzęta. Dzisiaj pojechaliśmy z kumplem trochę poszaleć i powiem że kilka razy udało mi się do pionu postawić z gazu :) :D Jak kolega przyśle to wkleję gdzieś fotki i filmy! pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw kolego naucz się STRZELAĆ ZE SPRZĘGŁA, a potem próbuj np. stawiać na gume.

 

Ja bym najpierw zalecil nauczenie sie, jazdy po prostej na przewidziamych dla uzytkownikow odpowiedniej czesci jezdni. :icon_mrgreen:

 

No dla mnie juz jezdzisz jak stantowiec, bo jazda po chodniku to juz naprawde wyczyn :clap: nawet w porze ktorej kreciles ten film.

 

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć widać, że wyginasz dupe do tyłu. Jedak to nic nie da, jeżeli nadal będziesz się pochylał do przodu - środek ciężkości będzie taki jaki był :icon_mrgreen: Nie bój się odchylić całym ciałem w tył i ciągnąć za sobą moto, musisz przestać się bać. Przy takim podniesieniu koła nie ma mowy, żebyś poleciał na plecy, choć pewnie wydaje Ci się, ze zaraz polecisz :D

Edytowane przez Lukass102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe niestety jakbym się pochylił do tyłu to by były plecy :) Raz tak zrobiłem tylko kolega nie zdazył kamery właczyć :/ wpadł bym na barierki bo stanął w pionie motocykl... Teraz będe próbował jedną nogą z przodu na hamulcu a drugą na tylnych podnóżkach żeby była większa siła podnoszenia. Tylko ze wtedy trudniej jest balansować na boki... Doszedłem do tego że to jest wykonalne ale wymaga ćwiczeń i cierpliwosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...