Skocz do zawartości

chwalę się i ja - kawa z 750


helmet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

super sprzet narazie ciezko nawet go zobaczyc w salonach ale na zdjeciach juz robi niezle wrazenie.

Siedzilaem na nowym z1000 ...przepiekna bestia .Gratuluje wyboru i sam odkladam na z750 pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dłuższej nieobecności jestem znowu.

w temacie komentarza - te złote dubeltówki ze starszej 1000-czki nie przekonują mnie, więc cieszę się, ze 750 dostała tę 'baryłeczkę' - ale jako to się mówi - o gustach się nie dyskutuje... co innego nowa 1000 - te 'rumcajsy' są genialne.

ogólnie po miesięcznym użytkowaniu mogę śmiało powiedzieć - jest dobrze! i liczę, ze będzie jeszcze lepiej z każdym następnym kilometrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Z jest swietny... wlasnie przymierzam sie do zmiany motocykla i po odbyciu jazd probnych na kilku nakedach stwierdzilem ze Z jest po prostu boski :>

 

silnik ciagnie juz od ~4000

dzwiek - z ta nowa banka z tylu - zwala z nog

zwrotnosc ok - ale tez ma sklonnsoci do Shimmy.. trzeba pomyslec chyba o amortazatorze skretu.

przydalyby sie jakies uchwyty dla plecaczka... no ale to tak poza nawiasem :)

 

podzielisz sie kilkoma inforacjami gdzie nabyles ten motocykl... widzialem ze na palecie go dostarczono... ze Slupska moze?

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja juz mialem w planach kupic nowe z750 ale zona powiedziala nie ma remontu kuchni to nie ma motocykla :DDD i musze czekac do nastepnego sezonu...u nas na slasku dostepny bedzie w czechowicach dziedzicach u OLKA ale jak bylem to mowil ze dopiero za ok 2 tyg ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pogratulować!

Mam starego zeta, też 750. Niech Ci dobrze służy i szerokiej drogi!!!

Pozdrawiam

Mozesz cos wiecej powiedziec o starym zecie? jak sie prowadzi i jak z oporawi wiatru?czy mozna porownac jego prowadzenie do bandita 600 naked czy jest o niebo lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga - chwalę się.

po całej zimie oczekiwania, na początku kwietnia, przyjechała nowa kawa, prosciutko z fabyki :-)

jak to bywa w takich okolicznościach, banan nie schodzi mi z twarzy i jestem ucieszony jak dziecko w sklepie z zabawkami...

pierwsze zdjęcia tu: http://www.bikepics.com/members/helmut1900/07z-750/

 

 

oooo godna maszyna super sie prezentuje gratuluje udanego zakupu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...