Skocz do zawartości

Aprilia RSV 1000 Mille (RSV1000 ) plusy i minusy


Rekomendowane odpowiedzi

podążając torem Damiana to ja Ci powiem, że ma dwa koła i pewnie kierownicę też :mrgreen:

 

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem......

 

Maszyna dla konesera, fanatyka, nonkonformisty. "

 

chyba nie chodziło o przepisywanie prospektów ale o zwyczajne "wady i zalety" :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź Damiana była dość zawoalowana ale czytelna i nie raziła uczuć ewentualnych użytkowników motorów włoskich.

to czy jesteś inteligentny musisz sobie sam rozstrzygnąć, wydaje mi się jednak, ze się zdekonspirowałeś :buttrock: bo druga wypowiedź Damiana była zdecydowanie nie do Ciebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha była do mnie !! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

ale jak widzisz Damian, Woytas nie otrzymał informacjii, o które mu chodziło i nadal ich nie otrzymał :buttrock: wie tylko, że według Damiana odpowiednikiem Ferrari wśród motocykli jest RSV, czy to dużo czy mało to oceń sam hahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz Woytas, tyle konkretów możesz się dowiedzieć od "znawców" :buttrock:

 

Ja nie jeździłem na RSV więc nic Ci na ten temat nie powiem, wiem tylko, że z wyglądu jest super ale to pewnie sam wiesz doskonale, a tak poza tym to mój kumpoel na tym latał i mówi ze ma pirońskiego KOPA, wielka FAŁA gada jak traktor i wyrywa spod doopy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja na temat inteligencji to chyba co po niektórym została po wczorajszym teście IQ.

Nie znam nikogo kto jeździł RSV, więc się grzecznie pytam kogoś kto wie coś na temat tego motocykla. Ale chodzi mi o fakty a nie pierdoły o duszach i sercach.

Ja miałem kiedyś VTR teraz mam Varadero jeżeli ktoś by prosił o informacje na temat tej jednostki napędowej to służę pomocą popartą doświadczeniem.

Jeżeli chodzi o sprawę IQ to nie przeczytałem dokładnie tekstu Ario i ... zresztą nie będę się tu produkował na temat inteligencji kogokolwiek z forum bo nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat zdecydowanie nadaje się do działu humor :P

 

DZIĘKUJEMY DAMIANIE :P hahaha

 

z niecierpliwością czekam na Twoje kolejne "wartościowe" (inaczej) i nic nie wnoszące do dyskusji posty :buttrock: :P :P :P :P

 

szkoda tylko, że Woytas nie otrzymał odpowiedzi, przykro mi stary :-/

 

normalnie nie odzywałbym się w tym temacie ale jak czytam co Damian wypisuje to szczena opada i w końcu musiałem coś wklepać.

 

napisz Damian coś interesującego o czym czytałeś i na czym jeździłeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...