Skocz do zawartości

Pytanie do posiadaczy LC4


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, posiadam KTM 620 SC z 96 r i moje pytanie brzmi: gdzie nabywacie czesci do waszych sprzetow. Wiekszosc pewnie powie ze na niemieckim ebayu ale chodzi mi o jakies polskie sklepy. Chcialem zestaw filtrow oleju do swojego sprzeta wiec uderzylem bezposrednio do www.i-ktm.pl ale tam niestety nawet nie wiedzieli jakie mi sa potrzebne. Mi szkoda wyciagac swoich i patrzec bo motorek nie bedzie na chodzie a tego bym nie chcial :icon_twisted: Podobna mam sytuacje z elektryka bo potrzebuje motoplastu SEM. Motorek pali mi ladnie, smiga bez problemu, niestety nie daje tyle napiecia aby mogly zapalic sie swiatla. Tutaj jednak chyba sklonil bym sie ku urzywce bo nie stac mnie w obecnej chwili na noweczke. Gdybyscie mieli namiary na jakies sklepy z czesciami lub uzywanymi czesciami to bylbym wdzieczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarowki wogule sie nie swieca, nie ma swiatel, stopu oraz klaksonu, instalacja jest oka bo podpiolem pod zewnetrzny akumulator i dzialalo idealnie, jak podpialem miernik pod alternator to dawal 1.5 V napiecia a nie 12 stad tez brak swiatel, przestudiowalem dokladnie mojego sprzeta i nie ma wogule miejsca zeby zapakowac jakikolwiek akumulator bo wszystko jest dopasowane bez miejsca na niego :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne,mi ciężko palił i na wolnych obrotach gasł ale światła były,okazało się że jest walnięty

 

iskrownik, dałem go do regeneracji bo z częściami jest cienko.Onowych nie mam co marzyć nie

 

są dostępne poniżej 93roku,także kombinuję ,trochę pomogli mi koledzy z tego forum i kupiłem

 

pompę wodną.Z iskrownikiem było już gorzej-mam nadzieję że w końcu go odpalę i pośmigam.

 

z tymi światłami u Ciebie to jakaś pierdułka zajedż do dobrego elektryka -powinien to rozgryść.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ja tez mam ktm 620 i taki sam problem odpala bez problemu ale nie mam swiateł , klaksonu i kierunków a z racji tego ze nie lubie robic czegos na czym sie w 100& nie znam wiec prosze o pomoc jak i co mam sprawdzac zeby wykluczac co jest powodem tej usterki i co mam zakupic .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o filtry to powinieneś znaleźć je najpierw na stronce http://www.hiflofiltro.com/17.0.html producenta a później poszukaj w sklepie www.ścigacz.pl szybka wysyłka i taniutko.

 

a filtry to chyba HF155 i HF156 http://sklep.scigacz.pl/advanced_search_re...1731c9&x=40&y=6 jeden jest na pewno reszte szukaj sam :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, filtry juz zamowilem, hiflofiltro nie robi zamiennika do mojego modelu bo 2gi filtr mam pod gaznikiem w puszcze a nei ten metalowy wkrecany w rame, co do usterki 90% motoplat SEM, przynajmniej w moim przypadku to jest to

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KwiQ tu masz komplet do sc jeden z zamiennika hilofiltro bez problemu lub championa, drugi to mikrofiltr wystepuje tylko w orginale KTM kosztuje około 100 ale zmieniasz go co dwie zniamy oleju wiec spoko ;)

 

co do aku wersja sc nie posiada

 

nie znam polskich sklepow z czesciami do lc4 , jak chcesz tanie uzywne i dobre --->ebay.de

 

pozdro lucas

 

zapomniałem linka http://motoallegro.pl/item197116694_filtry...ju_ktm_lc4.html

Edytowane przez lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu nie miał nic elektryczności oprócz iskry na świecy-może być tak:

-ktoś Ci awaryjnie załozył wirnik SEMa od wersji LC4 MX (mam taki-jest tylko z magnesami do cewki iskrowej)

-masz wspomnienie po magnesach prądowych z tego wirnika które się wysypały, lub ktos już wydlubał resztki.

Zdejmij dekiel, zerknij-od tego bym w LC4 zaczął, to klasyczny problem z SEM`em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KwiQ tu masz komplet do sc jeden z zamiennika hilofiltro bez problemu lub championa, drugi to mikrofiltr wystepuje tylko w orginale KTM kosztuje około 100 ale zmieniasz go co dwie zniamy oleju wiec spoko

 

co do aku wersja sc nie posiada

 

nie znam polskich sklepow z czesciami do lc4 , jak chcesz tanie uzywne i dobre --->ebay.de

 

pozdro lucas

 

zapomniałem linka http://motoallegro.pl/item197116694_filtry...ju_ktm_lc4.html

 

dzieki, filtry juz nabylem, i dokladnie takie zame informacje zdobylem o wymianie tych filtrow :)

 

co do polskich sklepow to rider krakow ma mozliwosc zamowinia kazdej czesci od 94r (przynajmniej tak sie chwalili) podobnie jest gosc na allegro co ma dostep do nowych czesci do lc4 od 93 rocznika wzwyz

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...