Skocz do zawartości

1000zł za naukę jazdy na kole :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie to maja pomysły, hehe, swoja drogą niezły pomysł ale na ile to ma sie z rzeczywistością i z prawami fizyki to już inna sprawa. Podobno koleś 1000zł bierze za taką szkołe. Cena pewnie taka wysoka biorąc pod uwagę że w sradach silniki są mało wytrzymałe, na same naprawy po takich 5 kursantach pewnie nieźle z portfela ubywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo juz mowione... podobno doktor mentos to pipa ktoora nie umie jezdzic przytocze cytat

"nie kumam czym tu sie ekscyować- koles nie umie jeździć więc pierdolnał sobie maszyne na której wreszcie nie wypierdoli klina próbując cokolwiek zrobić(chociaż czuje że i na tym znajdzie sposób żeby sie wyj**ać)

Dlamnie to on już dawno powinien zajac sie hodowla jedwabników ale napewno nie motocyklami bo w tym temacie już dawno pozamiatał...

Odgrażał sie jaki to z niego ghostrider, jaki cyrkiel-master a po 2 czy 3ech latach pokazął sie w koncu ze stuningowaną nysą!!

no rewelka!!! "

 

to mnie rozje**ło... i to jeszcze :

 

"Kiedyś zanim przyszła taka duża moda na stunt i nie każdy mógł być STUNTI, pojawił się człowiek chory na głowę, który twierdził, że na moto potrafi wszystko.

Cyrkle to pestka, robil 20 metrowe stoppie z odważnikami przyczepionymi do lag i tym podobne bzdury...

Chciał nawet uderzać na rozpędzonej Hayabusie bez kasku w mur, ale to nic z tego nie wyszło."

 

 

Jak mowi wielu "niestety mu na tej hayabusie nie wyszlo"

Edytowane przez siara_1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba bylo w "poczytaj mi mamo"...

:icon_biggrin:

 

Koleś skąd wiesz? Nie wiedziałem ze takie czasopisma czytasz :| :lalag:

Radziłbym sie zabrać za jakieś poważniejsze lektury tam powinieneś znaleźć co nieco na temat srada.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś chce zarobić i tyle, ma swój profil na bikepics zaczynał jak większośc na mniejszych sprzętach a teraz za kase chce uczyć innych troche to takie nie teges bym powiedział no ale różnie ludzie mają w głowkach

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dno, ale niech będzie ze kogoś nauczy jeździć na kole na tym "symulatorze" i niech posadzi potem ta osobę na tym gsx-sie na normalnej drodze to gosciu takiego orzełka do tyłu wywinie że ojej. Mam racje? bo przecież jak on z manetka gazu sie obchodził szok.

 

Pozdro

Edytowane przez MotoPatryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś wymiata:):notworthy::)

Ciekawe czy ten profesjonalny symulator oddaje nierówności terenu lub boczny powiew wiatru (z przodu jak najbardziej).

Czekam na kolejne wynalzki. Marzy mi się symulator skoku na spadochronie:)

Ps. Zaczynam podobną działalność gospodarczą. Buduje symulator STOOPIE. Zamontowałem na Nysie wyciągarkę i blokadę na przednie koło...

Chętnych zapraszam. Cena..."jeśli pytasz na pewno Ciebie nie stać" (tekst z tvn turbo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sradach silniki są mało wytrzymałe,

 

i tu sie bardzo mylisz

 

 

na same naprawy po takich 5 kursantach pewnie nieźle z portfela ubywa :buttrock:

 

dr mineta jest mega pajacem ale nie jest az tak glupi zeby nie zrobic modyfikacji w ukladzie smarowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...