Skocz do zawartości

Zlot Forumowy 19-20 maja Koszelówka koło Płocka


Rekomendowane odpowiedzi

Imprezka zaje...fajna. Wybawiłam się jak zwykle świetnie... z wydechów się postrzelało i kilka zakazów złamało :icon_rolleyes:

 

Gerard wielkie brawa za organizację :)

A dla właściciela ośrodka... **uj ci w *upę :wink:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne miejsce, wspaniała atmosfera, fantastyczni ludzie :}

Zlot był zajebisty! pozdrawiam wszystkich ;}

 

Tylko jedno mnie trapi... Jak wychodziliśmy rano z domku to Lisena gestami dawała mi do zrozumienia ( z drugiego końca domku, żeby nie było...) najpierw że mnie udusi, podem że coś wydrapie... Czyżbym tak mocno chrapał? I czemu się usmiechała przy tym..?

:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla właściciela ośrodka... **uj ci w *upę :)

 

Nie, nie, nie tak. **uj ci koło *upy bo w *upę byłoby za dobrze :smile: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie wydazylo ?

No właśnie nic oprócz zakopanych paru motorków i cieniasa w tym klepisku a ten ćwok ciągle chodził mendził i za wszystko krzyczał 30 groszy no musiał być wku**wiający skoro nawet wyrocznia skoczył do niego z łapami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nic oprócz zakopanych paru motorków i cieniasa w tym klepisku a ten ćwok ciągle chodził mendził i za wszystko krzyczał 30 groszy no musiał być wku**wiający skoro nawet wyrocznia skoczył do niego z łapami

No nie przesadzaj, za papier toaletowy nie trzeba było płacić :biggrin:

 

p.s. Naprawde była full kultura, nawet sprzątneliśmy grzecznie po Disco :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogliśmy zostać,podjechaliśmy w piątkę tylko luknąć i się zapoznać,ale tak dobrze się wszyscy bawiliście,że żal było Wam głowy zawracać :wink: Szczególnie domki 17 i 18,choć grupa EKG też sporawa...cały taras zajęła :) Następnym razem...czemu nie? :lalag:

Pzdr

Jeżeli będziecie jeszcze tak długo się czaić to całe EKG albo wymrze albo zachla się na śmierć ;)

 

Zapomniałem dodać że zgubiłem jedno szkło w okularach :biggrin:

Masz je cały czas przy sobie, osobiście rozrobniłam obcasikiem i dosypałam do drinka. Za dwa dni będziesz je miał spowrotem, cierpliwości życzę ;) A tak na serio, Klaudiusz szacuneczek, nie chrapałeś ;)

 

Pozdrawiam,

Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał skurw.............. jak wyjeżdżaliśmy stanął przy Barze i nie ustąpił miejsca nam a zwłaszcza Jędrkowi chłop 30 min słownie trzydzieściminut czekał aż ta małpa wyładuje ten zafajdany towar na Komunię i odjedzie na szczęście moto znalazło ujście z boku Kawał Skurw............. Wróg publiczny Nr 1 dawno takiego nie spotkaliśmy a przy okazji jak kiedyś przeż przypadek ale to zupełny przypadek tam się znajdę to chyba cosik mu zrobie bo wna ZLOCIKU nie za bardzo miałem SIłKI czyt byłem prtawie niepytomny :) ;) :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a przy okazji jak kiedyś przeż przypadek ale to zupełny przypadek tam się znajdę to chyba cosik mu zrobie bo wna ZLOCIKU nie za bardzo miałem SIłKI czyt byłem prtawie niepytomny :lalag: :wink: ;)

PRAWIE :) "Chopie"... ja się dziwie jak ty na nogach się utrzymywałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...