Skocz do zawartości

Jasna Góra - refleksja


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

było świetnie, kto był ten wie,

mam tylko małe ale: zachowanie na Mszy Św.

świadomie jedziemy w tym dniu, w to miejsce i wypada je uszanować bez względu na osobiste spojrzenie na sprawy wiary, religi itp.

 

Pozdrawiam Was "Typy jedne"

Art

 

PS. policja podała 12.000 maszyn, ile za rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Witam

było świetnie, kto był ten wie,

mam tylko małe ale: zachowanie na Mszy Św.

świadomie jedziemy w tym dniu, w to miejsce i wypada je uszanować bez względu na osobiste spojrzenie na sprawy wiary, religi itp.

 

Pozdrawiam Was "Typy jedne"

Art

 

PS. policja podała 12.000 maszyn, ile za rok?

 

a konkretnie to o co ci chodzi z tym zachowaniem???????? przeciez juz sto razy pisano ze motocyklista jest dziki i gorszy od gwalciciela i troche brzydszy od diabla wiec jak na moj gust zachowanie na mszy bylo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a konkretnie to o co ci chodzi z tym zachowaniem????????

 

A o to że przez godzinę można usiedzieć cicho na dupie albo zostawić moto i iść na spacer a nie przeszkadzać tym którzy chcą w tej Mszy uczestniczyć

 

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a konkretnie to o co ci chodzi z tym zachowaniem???????? przeciez juz sto razy pisano ze motocyklista jest dziki i gorszy od gwalciciela i troche brzydszy od diabla wiec jak na moj gust zachowanie na mszy bylo ok

 

 

 

Podobnie uważam, że było serio na poziomie... a obszedłem wsio ze dwa razy... i nie spotkałem się z jakimś chamstwem czy cuś... No chyba że mi umknęło...

 

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bylem ;] i nic takiego zlego nie zauwazylem . motocykli[stow,ek] kupa ! pogoda w sam raz na jazde i nawet misia zawiozlem .pozdrawiam wszystkich ktorych spotkalem ;] ,tych co znam i poznalem oraz tych ktorych nie znam i tych ktorych po drodze spotkalem lub mijalem ;]

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

a konkretnie to o co ci chodzi z tym zachowaniem????????

 

A o to że przez godzinę można usiedzieć cicho na dupie albo zostawić moto i iść na spacer a nie przeszkadzać tym którzy chcą w tej Mszy uczestniczyć

 

Art

 

 

jak dla mnie facet szukasz dziury w calym, msza trwala lekko dluzej niz godzina to raz a dwa w kazdym miejscu i na kazdej mszy na ktorej jest tyle osob to klimat jest delikatnie mowiac inny niz na mszy w malym wiejskim kosciolku w ktorej uczestniczy 50 osob tym bardziej jak jest to msza w ktorej bierze udzial tak specyficzne srodowisko jakim sa bez watpienia motocykliscie a tak na marinesie kiedys slyszalem ze jesli ktos naprawde sie chce modlic to moze to robic wszedzie, nie patrzac na to co dzieje sie wokol niego

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i liczba motorków zrobiła na mnie wrażenie. Nigdy jeszcze nie miałem przyjemności być na tak dużym zlocie. Za rok mam nadzieję, że znowu będę.

Co do Mszy Św. to też miałem wrażenie, że niektóre odoby nie wiedziały po co tam się znalazły, no ale jak ktoś chciał uczestniczyć całym sercem to można się było skupić na modlitwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na fakt iż w tym kraju jest podobno demokracja to trzeba mieć na względzie wszystkich i tych co słuchali i tych którzy nie .Wiadomo od dawna jak ktoś juz nadmienił jacy moga być symoatycy i właściciele moto :crossy: przecież ktoś mógł nie chcieć tam wpuścic tak liczną grupę trzeba chyba wypośrodkować liczbę moto a skoro wpuścili to dali przyzwolenie i już Ja tam byłem miód i wino piłem i sie świetnie ubawiłem i pomodliłem i juz Pozdro dla 4umowiczów i dla wszystkich wiernych i nie wiernych. :wink: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem 3 raz i uważam, że było ok. Zachowanie nie odbiegało od przyjętych norm i moim zdaniem się czepiasz ;) Msza motocyklistów to nie kółko różańcowe !!! Tylko ilość maszyn przerosła oczekiwania organizatorów, a szkoda bo na poprzednich było to bardziej poukładane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...