Skocz do zawartości

NS1 MONTESSA


Rekomendowane odpowiedzi

powiem ci tyle ze dostac plastiki do ns1, mowiac oczywiscie tylko o tych boczny, graniczy z cudem. kolega szuka juz niemal rok czasu i kupil dopiero jeden, lewy boczek.

 

tylko allegro.

 

pzdr:)

 

no dzieki wielki , a jesli chodzi o zadupki i przedni błotnik?? z tego co widze to tez jest Ciezko dostac;/, w sumie to moze mi sie uda skleic boczne , jak bys cos wiedział o jakiejs ns1 na czesci to napisz ja tylko jestem do wtorku w kraju wiec jak by co to pisz na email [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jezeli chcecie to moge dac wam gg kolegi, sprzedal ns1 i zostala my przdnia owiewka z lampą pewno by chcial sprzedac

 

 

przednia czache z lampa kierunkami i zegary juz mam, jesli by mial osłony boczne na silnik, przedni błotnik to bym bral od razu wielkie dzieki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zerkasz czasem na allegro? jest pare NSek na handel w czesciach...

 

pzdr:)

 

 

no pewnie codziennie po xxx razy juz pokupowałem sobie duzo czesci teraz brakuje mi takich bzdetek jak tylniego kierunka lewego linki do predkosciomierza lusterka oryginalnego prawego no i nieszczesnych plastików błotnika i osłon bocznych na silnik no ale moze ze swoich cos jeszcze posklejam pospawam i moze bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie codziennie po xxx razy juz pokupowałem sobie duzo czesci teraz brakuje mi takich bzdetek jak tylniego kierunka lewego
Podobno do skutera, ale ja dokładnie takie miałem w NS-1
linki do predkosciomierza
Zobacz mój post tutaj.
lusterka oryginalnego prawego
Tutaj jest na sprzedaż. Na fotce jest lewe, ale na pewno mają też prawe.
no i nieszczesnych plastików błotnika i osłon bocznych na silnik no ale moze ze swoich cos jeszcze posklejam pospawam i moze bedzie
Najlepiej pospawaj plastiki w jakimś serwisie i tyle. Chyba, że znajdziesz tanio całe plastiki, ale to problem, taniej raczej wyjdzie pokleić (jeśli uszkodzenia nie są wielkie). Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno do skutera, ale ja dokładnie takie miałem w NS-1

Zobacz mój post tutaj.

Tutaj jest na sprzedaż. Na fotce jest lewe, ale na pewno mają też prawe.

Najlepiej pospawaj plastiki w jakimś serwisie i tyle. Chyba, że znajdziesz tanio całe plastiki, ale to problem, taniej raczej wyjdzie pokleić (jeśli uszkodzenia nie są wielkie).

 

 

dzieki wielkie linke juz kupilem od mbx-a , a o kierynek własnie sie targuje. A co do plastikow to chyba trzeba bedzie pospawac, pokleic ale chyba samemu. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ponownie mam pytanie nie wiecie jaka jest oryginalna żarówka do przodu do Hondy ns-1 ?? chodzi mi o oryginał, mialem przedtem jakąś taka długa tzw. Halogenową, a teraz potrzebuje oryginala jak ktos wie to piszcie POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pora przesiąść sie na cos mocniejszego :) sprzedaje ns1, chodz powiem ze sie przywiązałem to tego małego ale najlepszego w swojej klasie motorku :) Polecam wszystkim początkującym zapalonym motocyklistom:P:D

 

Pora przesiąść sie na cos mocniejszego :) sprzedaje ns1, chodz powiem ze sie przywiązałem to tego małego ale najlepszego w swojej klasie motorku :) Polecam wszystkim początkującym zapalonym motocyklistom:P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...