Skocz do zawartości

no to mnie facet poskładał


Rekomendowane odpowiedzi

no i poleciałem

sprzęt poczaskany

ja po operacji odpoczywam - no szlak by go trafił - jasna cholera - nie dość że na zkkręcie - 2 lini ciągłe to jeszcz dostałem luterkiem od samochodu w lokieć

małotego zachzczyl o kierownicę no i bam

ze 30 merów leciałem po asfalcie

kask tr-1 ochronił głowę

o odzież z skóry dupę

aleobojczyk poszedł

druty powstawiane

 

i co z tego źe jechałem spacerowe 60 przez piękni pachnący las

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkiego powrotu do zdrowia życze!

 

A debilowi z autka żeby mu sie auto spie.... niech siedzi w domu bo jeździć nie umie, a zatrzymał się chociaz zobaczyc co z Tobą? Sprzecik jeszcze pojeździ kiedykolwiek?

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i poleciałem

sprzęt poczaskany

ja po operacji odpoczywam - no szlak by go trafił - jasna cholera - nie dość że na zkkręcie - 2 lini ciągłe to jeszcz dostałem luterkiem od samochodu w lokieć

małotego zachzczyl o kierownicę no i bam

ze 30 merów leciałem po asfalcie

kask tr-1 ochronił głowę

o odzież z skóry dupę

aleobojczyk poszedł

druty powstawiane

 

i co z tego źe jechałem spacerowe 60 przez piękni pachnący las

 

 

Dobrze, że jesteś w jednym kawałku i przytomny. Rany się zagoją i będziesz mógł śmigać ponownie. A sku........... z samochodu jeżeli masz namiary i nie uciekł to duś i katuj, tak żeby przesiadł się z samochodu na rower.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Klaus uszy do gory, najwazniejsze, ze zyjesz i jestes w jednym kawalku. Rany sie zagoja, moto bedzie nowe. Staraj sie jak najszybciej zasiasc za sterami zeby Ci pozniej uraz nie zostal ( psychiczno / mentalny )

 

:icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Masakra... Szybko jezdzic nie, bo zajezdzaja drogi, wolno tez nie, bo roztracaja sku**iele w puszkach... I jak tu jezdzic bezpiecznie? W sensie dla siebie bezpiecznie?

 

Wspolczuje :icon_biggrin:. Wracaj do zdrowia!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...