Skocz do zawartości

MOTO WETERAN BAZAR ŁÓDŹ 11-12 MAJA


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos interesuje sie starymi motocyklami sprzetem militarnym to moze jechac popatrzec i pogadac z ludzmi. Jest to miejsce gdzie mozna poczuc klimat motocyklowy i kupic cos co jest w kazdym sklepie motocyklowym lub na allegro.

Z opinii motocyklistow slyszalem ze na tym bajzlu jest wszystko i bez problemu dostanie sie kazda czesc.

Niedawno na imprezie ktos odkrecil mi i ukradl nakretke zbiornika wyrownawczego chlodnicy. Wybralem sie na bajzel z mysla ze tam kupie nakretke, jesli nie beda chcieli sprzedac samej to niech juz bedzie ze zbiorniczkiem - itak wyjdzie taniej niz nowa nakretka od producenta. Przekopalem caly bajzel wzdluz i w szerz - nima nic - ani samej nakretki ani zbiorniczka. Kawasaki ninja nie jest unikatowmy motocyklem a do tego nakretka jest ta sama w pokrewnych modelach.

Jesli wiec kiedykolwiek uslyszycie zdanie ze na bajzlu w lodzi jest wszystko przytoczcie ten post bo to g... prawda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chyba sobie jaja z tymi swoimi uwagami robisz...

:)

 

Skądże... śmiertelna powaga.... :D :D :)

 

Rozkoszne są komentarze: nie ma tego, mało tego, tamtego, kicha...

Jakbym miał oceniać tego typu bajzle po dostępności części do Gucia, to nie mam się po co nigdzie wybierać :)

Owszem, są imprezki niezbyt udane (frekwencja, pogoda), ale akurat teraz w Łodzi można było trochę zobaczyć, jeśli takie kupy złomu kogoś interesują, rzecz jasna..

 

Michał, zmień motocykl na mniej typowy, nie będziesz przynajmniej rozczarowany brakiem nakrętki :D :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze byloby super gdyby caly bajzel podzielili na czesc sprzedajaca czesci do motocykli zabytkowych, czesci i akcesoria do wspolczesnych, ciuchy i gazdety oraz zarcie a nie ze przeplataja sie stragany ze zlomem guma i hamburgerami. Dla ludzi ktorzy przyjechali tylko sie rozejrzec to nie ma znaczenia ale dla tych szukajacych konkretnej rzeczy to byloby sporym ulatwieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z opinii motocyklistow slyszalem ze na tym bajzlu jest wszystko i bez problemu dostanie sie kazda czesc.

Niedawno na imprezie ktos odkrecil mi i ukradl nakretke zbiornika wyrownawczego chlodnicy. Wybralem sie na bajzel z mysla ze tam kupie nakretke, jesli nie beda chcieli sprzedac samej to niech juz bedzie ze zbiorniczkiem - itak wyjdzie taniej niz nowa nakretka od producenta.

wez nie przesadzaj takie rzeczy sie zamawia w salonie - bo tego nikt ci tak ot nie sprzeda.Jak chcesz tego szukać to ci zejdzie z rok , a potem i tak kupisz w salonie. Dobrze ze nie szukałeś 10 ml plynu do tego zbiorniczka - bo tez byś nie znalazł. Ile taka nakretka moze kosztować u producenta 30 zł- 50zł, a ty pojechałeś do Łodzi zatankowałeś i jeszcze chciałes znaleść taką pierdołe za 10 zł :flesje:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daję kilka moich fotek z tego bazaru ale żeby było ciekawiej to daję też te z września + kilka z wystawy w kutnie która była tego samego dnia. miro_N zwróć uwagę że truposzaki też tam są :eek:

 

http://www.badongo.com/file/3071311

 

a tak szczerze mówiąc to teraz byłem chyba bardziej zajęty szukaniem kasku i kurtki niż robieniem fotek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...