Skocz do zawartości

Mam pytanie dotyczące zdjęcia


mc007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów :-)

 

Ostatnio w Anpolu w Starym Oleśnie zauważyłem moto, które

mi się bardzo spodobało ;-) ale nie mam pojęcia jaka to marka i model

 

Może któryś z 4umowiczów wie? :notworthy:

 

Link do zdjęcia: http://img525.imageshack.us/img525/7176/nieznanemotovw4.jpg

 

Jakość słaba, bo foto robione telefonem ;-)

Edytowane przez mc007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi wygląda na jakiegoś customa. Jeśli to custom, to nie ma marki ani modelu. Ktoś dokonał poważnych przeróbek jakiegoś sprzęta, ale nie rozpoznaję na bazie czego.

Jeśli jakaś seryjna produkcja, to nie mam pojęcia, co to za maszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie honda vtx po małych przeróbkach. Ale 1300 czy 1800 nie wiem.

PS. Prałat jak poznajesz pojemność?

Zmyliła mnie konsola. Tak, to jest 1,8. A jak już zobaczyłem, skąd jest kupujący, to wiem, że to 1,8. VTX należy do gościa, który pod Brzegiem ma jakieś interesy. Kupił w oryginale i przerabiał. Na żywo prezentuje się znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmyliła mnie konsola. Tak, to jest 1,8. A jak już zobaczyłem, skąd jest kupujący, to wiem, że to 1,8. VTX należy do gościa, który pod Brzegiem ma jakieś interesy. Kupił w oryginale i przerabiał. Na żywo prezentuje się znacznie lepiej.

Taka konsola jest w wersji Retro, czyli z pełnymi błotikami ;) W Custom`ie zegar jest w kierownicy - z tego co ja wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka konsola jest w wersji Retro, czyli z pełnymi błotikami ;) W Custom`ie zegar jest w kierownicy - z tego co ja wiem....

No masz rację, zresztą ten motocykl był w wersji retro. Nim poszedł do klienta stal w komisie u kumpla w Opolu - sam wypisywałem gadżety w nim zmienione. Jest ładny, trzeba przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie ludzie ale żeście tu bajek napisali.:)

Ten motocykl to moto kumpla - nie jest on z żadnego Brzegu ani też nigdy sprzęt ten nie stał w żadnym komisie w Opolu. To był kilka lat temu VTX 1800 Retro czyli typowy cruiser z pełnymi błotnikami a jak ktoś tutaj napisał te "małe" przeróbki to zmiana praktycznie całego sprzęta za wyjątkiem ramy i silnika chociaż i tam jakiś power commander by się znalazł.:D Generalnie kolega zakładający temat skoro jest z Olesna to jak by się częściej rozglądał to może i częściej by tego sprzęta widywał.:) A a propo moto - jeżdzi jeszcze lepiej niż wygląda.:)

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie ludzie ale żeście tu bajek napisali.:D

Ten motocykl to moto kumpla - nie jest on z żadnego Brzegu ani też nigdy sprzęt ten nie stał w żadnym komisie w Opolu. To był kilka lat temu VTX 1800 Retro czyli typowy cruiser z pełnymi błotnikami a jak ktoś tutaj napisał te "małe" przeróbki to zmiana praktycznie całego sprzęta za wyjątkiem ramy i silnika chociaż i tam jakiś power commander by się znalazł.:) Generalnie kolega zakładający temat skoro jest z Olesna to jak by się częściej rozglądał to może i częściej by tego sprzęta widywał.:) A a propo moto - jeżdzi jeszcze lepiej niż wygląda.:)

Pozdrawiam.

Widocznie są na południu dwa, bardzo podobne sprzęty na bazie VTX 1800 retro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kolega zakładający temat skoro jest z Olesna to jak by się częściej rozglądał to może i częściej by tego sprzęta widywał.:)

 

 

To też go widuję :)

 

Nawet jak nie widzę, to usłyszeć go łatwo :)

Edytowane przez mc007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już słysze ten dźwięk

 

Hmm - dodaj do tego co sobie wyobrażasz dużo decybeli i to będzie to.:( Prawdę powiedziawszy głos przy odkręcaniu jest jak trzęsienie ziemi a jeżdżąc tym sprzętem naprawde można poczuć w sobie zwierzę - wiem co mówie - nawet we mnie się obudziło (i nie był to leniwiec:) ).

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...