Skocz do zawartości

Ukraina w czerwcu '07.


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie coś więcej: jak pogoda, jakie drogi, jakie ceny, jak z noclegami, jak na granicy. No i koniecznie:

FOTY!, FOTY!, FOTY!, FOTY!, FOTY!, FOTY!, FOTY!, FOTY!,

Ps.......................................... jedziecie za rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłekm szczęśliwie, dogoniłem jeszcze grupę Gerarda, Renaty, Wojtasika i Ganca z Niunią> Spędziliśmy noc na jakim polu namiotowym, resztę potem Padam na Pysk dzięki za cudowna atmosferę i wspaniałą impre.. . Reszte Później, padam na pysk...

P.s. EKG ma nowe zajęcia- walki pająków...reszte poźniej się dowiecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hetmanie melduję swój powrót do domu.Stan przjechanych km-2456,czas 21.00.Granicę przejechałem nawet bardzo szybko bo w zasadzie bez żadnego czekania. Rodzina moja nie chciała mnie puścić ale droga którą musiałem sam zaliczyć napywała mnie lekkim przerażeniem. Miałem prawie cały czas piekną pogodę,dopiero 70 km przed Wrocławiem bez przerwy lało.Dziekuję wszystkim a szczególnie Tomkowi za super wycieczkę,wspaniałą atmosferę.Szczególnie długo będę pamiętał że można pół nocy pić za 12.50 zł i tych naszych rodaków którzy podchodzili do nas prosząc by z powrotem przyłączyć nasze ziemie do korony.Trzeba przyznać że nasza grupa robiła duże wrażenie a szczególnie nasze dziewczyny na swoich stalowych rumakach.Bardzo sie cieszę że poznałem jeszcze kilku wspaniałych przyjaciół.Tomek jesteś super gość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania:

Dla Tomka nie tylko za pomysł, organizację i jogging po Lwowie

Dla MeDeViLL nie tylko za to, że zawsze było gdzie spać i co zjeść

Dla Kasi Bernowej nie tylko za spokój i opanowanie

Dla Niuni nie tylko za pierwsze wyprzedzone ciężarówki

Dla Renaty nie tylko za doprowadzenie do taksówki

Dla Artura Fazera nie tylko za zdjęcia i technikę pokonywania zakrętów

Dla Maria nie tylko za piękne oprowadzenie po Zamościu i zjedzone lody

Dla Berna nie tylko za dodatkowy litr wódy przez granicę

Dla Drzewulca nie tylko za trzy barszcze w Czerniowcach

Dla Orła nie tylko za ostatnie kilometry w Polsce

Dla Simona nie tylko za jazdę "na stojaka"

Dla Pierwszowa nie tylko za negocjacje z milicją

Dla Marcyśka nie tylko za to, że dojrzewa do Afryczki

Dla Bandziora nie tylko za opiekę nad Niuńką

Dla Wojtasika nie tylko za drzemkę na parkingu w Katerinie

Dla Gerarda nie tylko za polewanie " do odcinki"

Dla Was wszystkich za nawinięte kilometry i szczęśliwy powrót :bigrazz: :bigrazz: :wink:

 

p.s. Dla Pana Jarka Kaczmarczuka, dyrektora hotelu Artis w Zamościu - www.hotelartis.pl za super nocleg, przemiłe panie z recepcji i obsługi oraz przyjazne ceny dla motocyklistów. Jak miło bylo wrócić... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania:

.....

 

 

 

Spławiczku... a dla Ciebie wielkie podziękowania za cudowne motto wyjazdu, jakim było układanie sobie życia :icon_eek:

 

Dziękuję, dziękuję, dziękuję.... :icon_eek:

 

 

 

A tak poza tym...

 

Wielkie fenkju dla:

 

-> Kamandira za to, że pozwolił mi się 'wkręcić' na wyjazd, za mentorskie wsparcie i 'kopy' w dupe wtedy kiedy na nie zasłużyłam (i nie tylko wtedy :icon_eek: )

 

No i również za... stosowanie się do zaleceń Doktora Spławika :P

 

-> Arturka za zap...alanie aż miło :bigrazz: i... dopełnianie trójkącika ;)

 

-> Kasi Bernowej za dobre słowo

 

-> Berna za cało-wielko-kształt ;p i obiecaną strzelnicę ;)

 

-> Wojtasika za boskie teksty i powód do polewu na maxa

 

-> Niuni za odwagę, której z powodzeniem można się od niej uczyć

 

-> Ganca za wzorowy przykład wspierania swojej miłości

 

-> Marcysia i Pierwoszowa za spokój, który udzielał się wszystkim i... zawsze odwzajemniony uśmiech

 

No i:

 

-> dla całej reszty za wspaniałe towarzystwo, mnóstwo powodów do śmiechu, wsparcie i w ogóle za wsio :*

 

 

 

Ps. Zdjęcia wkrótce ;)

Edytowane przez MeDeViLL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Was wszystkich za nawinięte kilometry i szczęśliwy powrót :notworthy: :buttrock: :buttrock:

 

A za to wypiję :clap: i piszę się na jakiś wypadzik np. do Wilna.

A przy okazji gdzie był ten kościół z grobem Wołodyjowskiego bo wyleciała mi z pamieci nazwa miejscowości :icon_mrgreen:

Aha i wielkie dzięki dla Berna za nauke jazdy bzz sprzęgła :biggrin:

And Simonowi za pomoc w zjedzeniu pizzy.

Edytowane przez drzewulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kuwa jak zwykle ostatni...

 

Melduję przyjazd o 15.00... Stan licznika 1890 km.

 

Było... no... nie wiem jak to powiedzieć... Jakbym wiedział przed wyjazdem to co wiem teraz - i tak bym nic nie zmienił... Dzięki wszystkim za wszystko... Nawet za podśmiechujki za plecami... Za pierwszy złojony wieczór i za wszystkie następne...

 

Dziekuję wszystkim...

 

Jedne super specjalne podziękowania - Kasi Bernowej za te 4 zdania w Kamieńcu Podolskim na imprezie w słynnej oblężonej fortecy, 'Odisiejem' zwanej... Dziękuję Kasiu <cmok>...

 

PS: 1. ta miejscowośc Drzewulec to był Kamieniec Podolski :buttrock:

 

PS: 2. Kamandir, ten zamek, a właściwie pałac w Brzeżanach BYŁ ! :icon_mrgreen: I do dziś widać świetność rodu Potockich, właścicieli jego, a polski orzeł do dziś dumnie tkwi na murach... Cokolwiek ktokolwiek innego by coś twierdził :notworthy:

 

Idę układać sobie życie :buttrock:))

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałam podziękować wszystkim za wspaniałą wycieczkę. Było warto spędzić te dni w tak doborowym towarzystwie.

Korzystając z okazji:

chylę czoła przed dziewczynami. Macie moje pełne uznanie :biggrin: :biggrin:

DrSpławik jesteś prawdziwym wzorcem dla innych facetów. Tak subtelnych słów dawno nie słyszałam

Orzełku masz cudownie milusi tyłeczek :biggrin:

Mario buzior i podziękowania za rozmowe w knajpie :)

Szybkiej grupie za super fajną jazdę po "wspaniałych drogach Ukrainy"

I pozostałym osobom, których nie wspomniałam, a z którymi spędziłam niezapomniane dni.

 

Kasia /Bernowa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...