Skocz do zawartości

Ukraina w czerwcu '07.


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych co przez Lublin.. dobre i niedrogie żarełko jest w Piaskach za Lublinem - w takim pogieesowskim lokalu - w samym centrum miejscowosci... Okolo 90 km od Zamoscia... Perfekcyjne flaczki... ale nie tylko... pierogi różne wlasnego wyrobu, schabowy... etc... Naprawdę polecam... Wystarczy kogos zapytac gdzie tu flaki dają :icon_razz:

 

Flaki to mają mistrzostwo świata... naprawdę... 6 zł chyba pełny głeboki talerz :icon_mrgreen:

 

Naprawdę dobry jest tez lokal w starej cegielni między Garwolinem i Rykami (w okolicach stacji BP) - od Wawy po lewej stronie (stacja jest po prawej). Dobre 'ludowe' żarełko ale ociupinke droższe...

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, takim to dobrze... :evil:

Siedziałem cicho od zimy, bojąc się zapeszyć, a i tak praca plany dołączenia do zacnej grupy uwaliła :icon_mrgreen:

Na otarcie łez, jutro jedynie widzenie z Kamandirem na Motobajzlu pozostało :icon_razz:

Życzę wspaniałego wyjazdu i pokornie proszę o jakieś foto po powrocie :banghead:

Niezapomnianych wrażeń! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobry jest tez lokal w starej cegielni między Garwolinem i Rykami (w okolicach stacji BP) - od Wawy po lewej stronie (stacja jest po prawej). Dobre 'ludowe' żarełko ale ociupinke droższe...

Zgadza sie, fajny lokal, dobre zarcie :)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił Tomek. Dotarli do Zamościa. Przemoczeni. Jutro o świcie rusza grupa pościgowa... a może tylko ja sam. Trzymajcie kciuki.

ja tam trzymam kciuki oczywiście, zazdroszczę jak cholera i tak czegoś żal ale pozdrawiam wszystkich i szerokości dróg ukraińskich życzę, i żeby wszyscy wrócili w komplecie...

Tymczasem za wasz zdrowie :icon_mrgreen: . Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się do Zamościa nie udało dotrzeć. Szlif po drodze razem z żoną zaliczyliśmy przy jakieś 70km/h

na zakręcie. Dziury woda i żwir z mokrym piaskiem zrobiły swoje. Uślisk przedniego koła i jak po maśle.

Duuużo szczęścia mieliśmy. Wywaliło nas na sąsiedni pas i głowami w stronę nadjeżdżającego samochodu z naprzeciwka suneliśmy jezdnią. Samochód w sam czas się zatrzymał i my również jakieś 2m od niego.Straty finansowe niewielkie (głównie pozdzierane przeciwdeszczówki i rękawice dziurawe) za to psychiczne większe. Żonie nic a nic się nie stało. Ja muszę 3 tyg. o kulach dymać. Może trochę mniej.Na szczęście kości całe, A już od października wiedziałem i planowałem że pojadę na Ukrainę z całą tą zacną załogą a tu taki klops. Po prostu nie dane nam było i tyle.

 

Pozdrawiam wszystkich i proszę uważajcie na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powróciliśmy już z Kasią. Zrobione 1906 km.

Dzięki Wam wszystkim za to, że byliście. Atmosferę stworzyliście niezapomnianą. Było naprawdę wspaniale.

 

Mam łańcuch i zębatki do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócilimy spokojnie i sprawnie, choć na trzy razy.

Gwałty były wielokrotne i perwersyjne, kto nie był niech żałuje.

Zgodnie z tradycją, niniejszym nadaję odznaczenia i wyróżnienia:

:notworthy: Nominacje do Odznak Kaskadera Amatora otrzymują:

- Niunia do Brązowej Odznaki i tytuł Dupy Żelaznej , za całokształt,

- Szymon do Srebrnej Odznaki, za odcinek specjalny Przemyślany - Brzeżany .

:) Wyróżnienie im. Tadeusza Mazowieckiego "Siła spokoju" otrzymują:

- Pierwoszow, którego siła udzielała się mnie w sytuacjach wielu i niewielu,

- Bandzior, który swoją siłą podtrzymywał Niunię na motocyklu i moje zachowanie kamiennego spokoju też podtrzymywał...

- Renata, za całokształt pełnienia obowiązków żony Gerarda.

- Bern i Kasia, za zachowanie niezmąconego spokoju ducha i wyrazu gęby, po pokonaniu Odcinka Specjalnego Endurotest Bandit Stajl, od zamku którego nie było, po drodze której nie ma, do postoju gdzie reszta grupy jednak była...

:bigrazz: Mistrzami spostrzeżeń, wniosków, ripost i żaluzji, zostają

Wojtasik i Marcysiek.

:icon_arrow: Nagrodę "Złote usta + złota czcionka" hurtem, otrzymuje Gerard. Noł koments... Niet razgawora... Niśt szprechen...

:icon_arrow: Skierowanie na przyspieszony kurs języków postsowieckich, otrzymują Orzeł i Drzewulec. Odwołanie od skierowania nie przysługuje.

:icon_arrow: Tytuł mistrza erotyki werbalnej i paraerotyki niewerbalnej otrzymuje Spławik vel Cezary.

"Czy Pani jest wolna? Tak? Oj, to trzeba się szybciutko o męża postarać...."

:icon_arrow: Nagrodę Legii Cudzoziemskiej, podpisaną mottem Maszeruj albo giń, otrzymuje Gosia Ducatisti vel conusso on the gross krasnaja maszyna.

:icon_arrow: Paparazzi wyjazdu zostaje Artur, notorycznie spóźniony za grupą, walczący ze światłem, sprzętem, Lwowiankami, i inszą materią odwracająca uwagę...

:icon_arrow: Atomowym Wzorcem Czasu, zostaje mianowany główny pisarczyk chorągwi pancernej, czyli Mario 33 vel 8 min 15 sek.

 

Rozkaz podpisał:

Baaaczność!!!

Hetman Kamandir Kulik, st.szer.rez.

Spocznij!!!

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...