Skocz do zawartości

cbr 600 f4 - wysokie obroty


Dzulu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj przejechałem ze 160km.... w miare dynamicznie, ale bez przesady - tak między 6000-8000 obr/min trzymałem... dojechałem do domu stawiam moto przed blokiem i po 4h odpalam.... obroty od razu 1400... a w czasie jazdy jak zatrzymywałem sie na śiwatłach to wszystko bylo ok -> 1200 ... po 2 min obroty wskoczyły na 2000 na luzie ..... a po 20 min już na jałowym 3000 .... kiedyś miałem podobną przygode w samochodziem ale tam był silnik krokowy (czy jakoś tak) i sie zepsuł - no ale tu nie mam automatycznego ssania i nie ma sie co zepsuć... czy możliwe ze sie coś rozregulowało w takim krótkim czasie i wystarczy, że pokręce tym pokrętłem od obrotów? czy coś sie zepsuło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ta f4 jest na wtrysku? Bo z opisu wynika ze tak. Proponuje wykrecic ile sie da pokretlo od obrotow z lewej strony blisko piszczeli kierowcy pozniej wkrecic ile sie da i regulowac obroty powinno pomoc.

Ewentualnie komputer mogl dostac jakies dziwne parametry i troche powariował :)

Edytowane przez pit

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam,

 

No niestety kolega się nie odezwał..

U mnie w F4 wystapił podobny problem. Motocykl stal długo nie palony i gdy ostatnio go odpaliłem wskakuje pochwili na 2000 obrotow dymi na maxa z rury i ogolnie dymi ...to chyba nie jest normalne co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

No niestety kolega się nie odezwał..

U mnie w F4 wystapił podobny problem. Motocykl stal długo nie palony i gdy ostatnio go odpaliłem wskakuje pochwili na 2000 obrotow dymi na maxa z rury i ogolnie dymi ...to chyba nie jest normalne co ?

 

Przy długo nie odpalanym moto lub/i niskim temperaturach to całkiem normalne.

 

No chyba, że dymi na niebiesko i śmierdzi olejem? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...