Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Panowie jestem inżynierem!!!!!!!!

ładnie dzisiaj zdałem na 4 egzamin i właśnie opijam ;)

szkoda że nie zaliczyłem tego zlociku z Toba Alex ale wiem że dzięki temu że zdałem wiem juz że mam wolne i teraz nie odpuszcze żadnego zlotu o ile finanse mi na to pozwolą :biggrin:

Aleź wyciagnij te zdjęcia od swojego kompana i zamieśc linka do nich na stronie

 

 

Daniel Tobie też życzę pozytywnego rozwiazania :icon_question:

oby było zdrowe i kochane :lalag:

a reszta napewno się ułoży

 

a jeśli chodzi o mnie to na następnym zlocie takim alkoholowym stawiam każdemu z was pifko- trzymajcie mnie za słowo :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Alex ze spodkanie w Turku sie udalo szkoda ze nie mogłem w tym uczestniczyc ale takze czekam na zdjecia.A z żonka i jeszcze nie narodzonym dzidziusiem wszysto w porzadku ale pewnie juz niedlugo bedziecie mogli mie odwiedza w szpitalu bo zostalo jeszcze moze z 2 tygodnie do rozwiazania moze ciut wiecej.

 

A co teraz planujecie nastepnego jaki zlot co odwiedzic? Wiem ze 8-10 czerwiec ma byc Zlot V2 w Wenecji.A moze jakies inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wenecja kusi...od Torunia super droga ! Rok temu jechalem z dziecmi na weekend archeologiczny do Biskupina..Ale weekend po "Bozym Ciele" juz klepniety..od 1/2 roku umawiamy sie na Mazury - Spychowo 2007 takie spotkanie w malym gronie przyjaciol z Klubu BMW Motocykle Polska..przed Zlotem Ogolnym - w tym roku na Kaszubach..

Pozdrawiam,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie z moim ojcem bysmy sie pisali tylko jedziemy w piatek i zostajemy do soboty czy w sobote do niedzieli.My z ojcem planowalismy juz jechac w piatek.Trzeba by sie powoli zaczac deklarowac co wy na to?Mam nadzieje ze teraz juz pojade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Daniel to super że chcesz jechać w piątek!

ja chce jechać też w piątek(8 czerwca) do Wenecji-bo właśnie w piątek jest wieczorem koncert Dżemu i zostaje prawdopodobnie do niedzieli i miło by mi było jakbyście też zostali do niedzieli!

 

Jan kalin: dziekuje bardzo za gratulacje :biggrin: i mam nadzieje że też będę mógł z Tobą porozmawiać na wyższym poziomie konwersacji ;) :) na zlocie w Wenecji

 

to samo się tyczy innych których znam i nie znam(a poznam)

rezerwujcie termin na 8-10 czerwca i wio na swoich koniach do Wenecji

 

P.S. Ty Mariusz też sklerozniku ;) a nie wypisujesz mi na pw co porabiam 9-10 czerwca

 

a co do qdlatego to oczywiście juz oddałem swój głos wcześniej na niego- jakbym śmiał inaczej- nawet nie patrzyłem na inne zdjęcia ;)

 

Pozdrawiam i dozobaczenia

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobota i niedziala u mnie!!!

Witam

Znaczy się, impra w Świeciu?

Qrde, to mnie ominie. :banghead: Prawdopodobnie bedę wtedy na żaglach. Chyba, że łódka nie wypali i wtedy się pojawię. Mogę :crossy: :bigrazz: :banghead:

P.S. Dorotka też pyta się czy może ;) :icon_question: :icon_question:

Pozdr

Edytowane przez Globi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

dzieki przede wszystkim za zaproszenie :buttrock:

rozważe tą propozycje napewno bo jest kusząca :lalag:

wiem że u Ciebie będzie napewno przednia impreza ale Wenecje też myślałem że zaliczymy wszyscy i

"pogadamy" sobie może z jakimś organizatorem (vel. pan z Kosze.... - wiem że się odchodzi od wymawiania nazwy tej miejscowości :biggrin: )

 

Pozdrawiam

 

ale mi dałeś do myślenia :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...