Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten deszcz w konicu przestanie padać bo nawet nie ma kiedy troche posmigać. :rolleyes: A co tyczy sie kebaba to Alex zapraszam tylko daj wcześniej znac to z mila chęcią sie spotkam na male żarełko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Tobą w zupełności ze mały deszczyk nie przeszkadza, ale jednak owiele milej sie jeździ jak nie pada. Jak wiesz nie mam z przodu błotnika wiec w deszczu za wesoło nie jest ale czego sie nie robi dla PASJI. A u nas znowu można powiedzieć że leje co za pogoda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pogoda faktycznie nieciekawa... ale i tak udalo mi sie dzisiaj przeleciec na Bydgoszcz- fordon a w druga strone na solec - bylo milo i udalo sie zdarzyc przed cholerna wichura :)

Alex

p.s. macie u siebie kogos kto potrafi synchronizowac gazniki w Virago ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

co do pogody to szkoda gadać no ale Ty Alex nie masz co narzekać- pożądna szyba i owiewki, nawiewy i podgrzewane manetki ogólnie full wypas to tylko jeździć nawet cały rok

 

ja wczoraj zamówiłem szybke do moto link także i mi niedługo mniej bedą straszne wszelkie deszcze, wichury i inne kataklizmy :buttrock:

 

co do kebaba z popitką :clap: to w tym tyg. nie dam rady ale w przyszłym czemu nie

no i mam nadzieje że i na moto się spotkamy w przyszłym tyg.

 

a co do spotkania to szykuje się zlot forumowy na następny weekend(19-20 maja) może jesteście zainteresowani?

bo ja zaczynam intensywniej o nim myśleć i jeśli czas pozwoli to może może chociaż na jeden dzień bym wyskoczył- w końcu to niedaleko

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Iqner, nie narzekam wszystkie owiewki i szyba sie przydaja.. Twoj zakup napewno bedzie udany - jechalem jakis czas temu maaszyna kolegi ma nake'da i powyzej 120 to tragedia..napewno te dodatki sie przydaja szczegolnie w taka pogode.. nie martwcie sie od przyszlego tygodnia idzie lato, w poniedzialek ma byc ok. 28 stopni. Nastepny weekend niestety u mnie opada - sezon komunijny..ale weekendu z 26 nie odpuszcze. cos sie bedzie dzialo w Grudziadzu ? Wybieracie sie ???

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnie że w trasie, no ale teraz przeczytałem wszystkie zaległości i odpisuje.

Na tą Koszelówke oczywiście się pisze. Trzeba powiadomić Mariana, mojego druha z Ostródy.

Gabi na niebieskiej suzi też jedzie i pewnie wyciągnie Kube.

No i pewnie znów zarezerwujemy jeszcze jeden domek żeby Marian miał wybór he he.

 

Zabiore płytki ze zdięciami z Ostródy dla mmm757 i Janka.

Na Forum nie moge wrzucić niestety nie przy moim kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...