Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

no ja już szybke dostałem, założyłem jutro pierwszy test bo na sobote musi być już ustawiona na gotowo i jedziemy!

przed 12 już bede koło Guliwera na was czekał

 

 

Mariusz przywiąż pożadnie swój plecaczek i rura :wink: i będziesz na czas we Włocławku

 

i jak Daniel zostajesz na noc?

ja jak mnie przygarną chłopaki w swoim domku i dadzą kawałek podłogi do spania :biggrin: to może bym się skusił i został na niedziele

 

a co do Turka i tego zlotu w okolicach to powoli Panowie powoli nie umawiać mi się tu za plecami :wink: ja z moim plecaczkiem prawdopodobnie też byśmy się z wami wybrali ale tam to już na jeden dzień i powrót wieczorem

 

pozdrawiam i dozobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam przykra wiadomosci jutro musze stawic sie w pracy wiec odpadam nie pojade zwami do Plocka.

Czasami musze isc do pracy w sobote taka praca. Zdaża sie to bardzo rzadko a tu akurat jutro ma ci los.

Jednak za Tydzien do Turku juz sie pisze bo bede mial na 100%wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam przykra wiadomosci jutro musze stawic sie w pracy wiec odpadam nie pojade zwami do Plocka.

Czasami musze isc do pracy w sobote taka praca. Zdaża sie to bardzo rzadko a tu akurat jutro ma ci los.

Jednak za Tydzien do Turku juz sie pisze bo bede mial na 100%wolne.

 

 

PANOWIE I PANIE!

skoro jedziecie na lansik do Płocka to może byście zajrzeli gościnnie chociaż do Koszelówki, to tz rzut beretem, najprościej jedziecie na Łąck, na rondzie na sochaczew i 2 km przed Gąbinem kierukowskaz, lub, bliżej ale bardziej skomplikowanie w radziwiu na Gąbin, za Dobrzykowem jak podjedziecie pod górę, za barem w prawo też imo jest kierunkowskaz. Ośrodek 'Zacisze" wiekszość skladu powinna być pomiędzy 14-15.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE I PANIE!

skoro jedziecie na lansik do Płocka to może byście zajrzeli gościnnie chociaż do Koszelówki, to tz rzut beretem, najprościej jedziecie na Łąck, na rondzie na sochaczew i 2 km przed Gąbinem kierukowskaz, lub, bliżej ale bardziej skomplikowanie w radziwiu na Gąbin, za Dobrzykowem jak podjedziecie pod górę, za barem w prawo też imo jest kierunkowskaz. Ośrodek 'Zacisze" wiekszość skladu powinna być pomiędzy 14-15.

pozdr

 

Tak naprawde to właśnie umawiamy się na wyjazd do Koszelówki tylko tak potocznie mówimy że do Płocka

Więdz do spotkania w Koszelówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

no już myślałem Zbyszek że główny organizator wyjazdu gdzieś zabalował bez wieści ale naszczęscie już jesteś

Daniel szkoda że nie dasz rady jechać dzisiaj

bo znowu ja za tydzień nie dam rady jechać w okolice Turka- mam obronę w przyszłą sobote :biggrin: i nie wypijemy nawet razem pożadnie

 

dozobaczenia dzisiaj o 12 koło Guliwera

i uderzamy na Koszelówke

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

meluduję się że szcześliwie dotarłem z Koszelówki

dzięki wielkie wszystkim co byli na zlocie-było za*eb.......

pijanych fotografów tam Ci było dostatek także mam nadzieje że później udostępnią swoje zdjęcia wszystkim na forum

Daniel powiem Ci że duuuużo Cie omineło niestety-miedzy innymi wjazd motocyklami do domku :) czy sposób powitania jednego z oczekiwanych forumowiczów albo kłotnia z właścicielem ośrodka(i z tej okazji dla niego te słowa- "chu... Ci w du... stary dziadzie") ale wszystko to ze szczegółami trzeba sobie opowiedzieć LIVE

 

widze że szykujecie się na kolejny zlocik w następnym weekend w okolicach Turku ja niestety nie dam rady pojechać z wami ale już powoli szykujcie się na zlocik w Wenecji k/ Żnina 8,9,10 czerwca!

 

ide wyleczyć kaca małym piwkiem:flesje:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem szczęśliwie, jak zwykle było fajnie spotkać się z Wami.

Dzięki za wspólną zabawe.

Kierownikowi ośrodka to proponuje przyjmować zloty mocherowych beretów lub innych kółek różańcowych.

 

Pozdrawiam wszystkich, co do Turku to muszę przemyśleć sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...