Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

co tu dużo pisać- egzamin to formalność ;)

 

a tak poważnie- to ósemka ósemka i ósemka do bólu

slalom taki że byś się samochodem zmieścił ;) , górka jak to górka

 

bo na mieście to pryszcz- przejeżdzasz(tak było kiedyś)dwa razy tą samą trase(o której powinien powiedzieć Ci instruktor wczasie kursu jaka to ona będzie)

ja zdawałem jeszcze w starym ośrodku na Lisku i wtedy trasa była inna niż teraz w nowym ośrodku więc nie powiem Ci jak teraz ona wygląda

 

także podstawa to ósemka

 

ja jeździłem w niej na dwójce z zamknietym gazem bo tak są obroty ustawione że on sobie aby tylko pyrka i jedzie do przodu powoli i tak też Ci radze(chociaż pewnie to wiesz jak jesteś już po kursie) bo jak będziesz na jedynce i dodawał i ujmował gaz to będzie Ci strasznie szarpał przy dodaniu gazu

 

a co do kładzenia się w zakręty w ósemce na GN 250(bo takim się dalej zdaje o ile się nie myle) to na dużo pozwala bo jest to bardzo lekki motocykl-usiądź jak najbliżej baku, przytul się do niego nogami :biggrin: i do przodu :notworthy:

 

ale zresztą co tu mówić- jak jesteś już po kursie to wszystko już wiesz i egzamin to formalność

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie co taka cisza w okolicach

 

ja jutro wyruszam na Shadowisko - więcej info dla zainteresowanych tutaj

ktoś chętny??

 

a później proponuje zlocik w Inowrocławiu "Na soli" w dniach 13-15 lipca więcej info tutaj

też mam zamiar się tam wybrać i czekam na innych chętnych

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz życzę udanej imprezy i mam nadzieje ze zdasz relacje i może jakieś zdjęcia zapodasz?

A ja sobie dzisiaj trochę pośmigałem po mieście :biggrin: i jak ja tęsknie aby się gdzieś wybrać dalej ale na razie nie dam rady mała Łucja nie pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie teraz przeprowadzić burzliwa rozumowe z żona może uda się wyskoczyć do Inowrocławia na zlot „Na soli”.

 

Słyszałem także ze ma się odbyć w ostatni weekend lipca znowu zlot w Choceniu. Ma się ze mną skontaktować jedna z osób, która zajmuje się organizacja wiec jak będę już znal jakieś szczegóły dam znać chyba ze wy cos już wiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

dotarłem po Shadowisku cały i skacowany ;)

jak nabiore troche sił to zdam relacje z imprezy i może jakieś fotki umieszcze-choć za dużo ich nie było -jakoś człowiek nie miał siły ich robić :wink:

 

a co do Zbiczna Mariusz to pechowo wypada-ale ja niestety wybieram Inowrocław- byłem w tamtym roku-było super fajnie itp. i w tym roku też nie odpuszcze tego zlotu-wpisany był w mój kalendarz dużo wcześniej niż powstał nawet pomysł zlotu w Zbicznie :)

 

a co do Chocenia Daniel to bądź ciągle na nasłuchu co do daty i informuj bo też jestem zainteresowany

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz tak w ogóle to musimy się jakoś styknać i nagrać płytę bo masz trochę zdjęć które ja tez bym chciał od ciebie. Oczywiście mogę dać ci tez moje uzbierane z tego roku? Co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogodę mamy przepiękną nawet nie ma, kiedy się wybrać na chwile chociaż aby gdzieś wyskoczyć na moto. Ja już tęsknie za słoneczkiem. A wy jak znoście tą pogodę? Pada i pada i znowu zaczęło, padac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

no Daniel ja dziś to samo myślałem że nawet nie ma jak wyskoczyć chociaż na chwile

zdjęcia wszystkie z tego sezonu zgram na płytkę i dam Ci przy najbliższej okazji

a co robie w taka pogode?praca praca a po pracy siedze w necie czytam jakieś pierdoły i się nudzę

masakra :icon_biggrin:

no jutro będzie małe urozmaicenie-czyszczenie moto-to już coś :biggrin:

 

Alex to lekki pech Cie dopadł-mówisz krótka przejażdżka i taki bonus

jak pech to pech

 

ale do zlotu w Inowrocławiu napewno coś załatwisz i przyjedziesz prawda? :icon_question:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...