Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tym razem mnie sie nie udalo dotrzec na Sole...:clap: ale po wczorajszym dniu - dosc cieplym (kto siedzial na motorku to wie) nie mialem juz sily jechac z Wloclawka odjezdzalem ok.20.30..

 

Pozdrawiam,

Alex

p.s. mam nadzieje, ze Sola byla udana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

wróciłem już po zlocie

Zlocik udany choć nie tak jak w tamtym roku-scena zadaleko, słaba muza(przynajmniej w sobote) ale ważne że towarzystwo kolejny raz dopisało to reszta nie ma już tak wielkiego znaczenia

 

wróciłem, przepakowuje się i jade nad jeziorko na tydzień :) -także będę offline

 

słyszałem że podobno ten zlocik w Choceniu będzie w ten weekend ale to więcej informacji niech podaje nabieżąco Daniel :banghead: który jest tam w temacie

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej panowie w sobote jeste we wloclawku

przy tym barze guliwer czy jak mu tam

bede kolo 12. spotykam sie z wariatem i lecimy na lodz do strobina

moze ma ktos ochote?

jak nie na sam zlocik to chociaz moze nas ktos odwiezie np do krosniewic

zawsze razniej :buttrock: :smile:

 

pozdr 3m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W sobote bede napewno jechal do Lodzi...ale od rana ok. 9.oo. niestety nie wiem czy motorkiem..wszystko zalezy od drugiej polowki czy uda mi sie ja namowic na jazde na samochod i motocykl..musimy miec puszke bo zawozimy dziecko do babci..wakacje.. jutro, albo w piatek bede widzial napewno..

 

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewniacką wiadomość o zlociku w CHOCENIU. Dostałem esa od organizatorów.

 

Zlot odbędzie się w dniach: 27-29.07.2007r. Info na stronce: www.motorzlot.wloclawek.pl

 

Mariusz co do sobotniego wyjazdu z pod Guliwera to potwierdzam obecność. Stawimy się z Renatą przed 12-tą co by Bzyku nie czekał w Krośniewicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...