Skocz do zawartości

wybór kasku


Rekomendowane odpowiedzi

prosze Was o rade. poszukuje wlasnie dwoch takich samych kaskow integralnych wlasnie do takiej kwoty. znalazlem cos takiego:

http://www.allegro.pl/item178720485_kask_s...s800_blade.html

myslicie ze to w miare dobra opcja? przeszukuje juz rozne sklepy od dluzszego czasu i ciezko mi sie na cos zdecydowac, poniewaz mam male doswiadczenie z takimi rzeczami, dlatego prosze Was o pomoc. jakie kaski polecilibyscie za taka wlasnie kwote? (oczywiscie moze byc taniej z jakiejs promocji, byloby super :icon_mrgreen: )

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 666zł kupiłem agv air-tech. Szyba nie paruje, powłoka chroniąca przed rysami, całkowicie wyjmowalny środek, deflektor (chyba tak to sie nazywa :P ten taki "nosek"), jakaś guma chroniąca szyje przed powietrzem (wkomponowana w kask i chowana, wygląda na niezły bajer, ale jeszcze nie miałem okazji przetestować) no i w komplecie 2 naklejki ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wszystkie odpowiedzi. z racji tego ze dzwonilem pytac o rozmiary tego sharka s 800 blade i zostaly ostatnie sztuki chcialbym zapytac co o nich myslicie? kusi mnie cena ale chcialbym zapoznac sie z uzytkownikami takich kaskow lub osob ktore mialy z nimi stycznosc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wszystkie odpowiedzi. z racji tego ze dzwonilem pytac o rozmiary tego sharka s 800 blade i zostaly ostatnie sztuki chcialbym zapytac co o nich myslicie? kusi mnie cena ale chcialbym zapoznac sie z uzytkownikami takich kaskow lub osob ktore mialy z nimi stycznosc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie kupuj kasku którego nie miałeś okazji przymierzyć.

Jeśli oferta w necie jest korzystna cenowo to wpierw idź do jakiegoś sklepu i przymierz kask.

Łeb ma każdy ale nie taki sam. I nie mam na myśli zawartości tylko kształt.

Ja mam Nolana N83 i mam sporo zastrzeżeń do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości spytam, możesz powiedzieć jakich? bo sam się kiedyś nad N82 zastanawiałem, a to prawie to samo. Ostatecznie jednak kupiłem Uvex Boss 4000 - porażka pod względem aerodynamiki, po prostu koszmar, tak głowę na boki nosi, tak kark trzeba napinać, ze nie pytajcie. i mam Nolana N93, trochę z wyższej półki, ale kask jest po prostu niesamowity. Piękny, cudownie wygodny i świetnie wykonany, a najlepsze, że kupiłem go praktycznie za grosze na ebay'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. szybka mocno paruje

2. głośny

3. jest,że tak to nazwę "krótki" i ostro podwiewa od dołu

4. po dosyć krótkim czasie zaczął zacinać się jeden z wlotów powietrza (udało mi się naprawić)

5. co jakiś czas musiałem przykręcać mocowanie szybki

 

Jeśli chodzi o niektóre sprawy to może po prostu się czepiam ale dla mnie pierwsze 3 punkty są na tyle uciążliwe,że planuję zmianę kasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej kasie agv stealth lub troche tanszy air tech. anty fogg, szyba nie rysujaca, wyjmowany srodek. kask dos gleboki i cichy bo ma troche ostrych kantow. kask jest tez chlodny co dobrze rokuje na lato chyba ze jezdzisz zima.

 

jak chcesz to zapraszam :icon_mrgreen:

 

cena oczywiscie najlepsza

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

za 1000 kupisz kask Suomy Vandal (malowanie standardowe bez replik) - my bedziemy w takich smigac w Gixer Cup , narazie tylko go przymierzalem i byl ok

chcialem troche odswiezyc temat a konkretnie sprawe suomy vandal. bodzyn jakie wrazenia po jezdzie w w/w?

 

moze ktos cos jeszcze powie o tym kasku??

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebiaszczy kask. naprawde, pod wzgledem wentylacji nawet shoei(xr-1000) jest w tyle. jezdzilem cale lato i nawet w mega-jebitnym deszczu ani razu mi nie zaparowal. poza tym Lobo ma do sprzedania takowy. rozmiar M - smigany tylko w 6 wyscigach, wiec prawie nowy, a srodek mozna uprac jak ktos sie brzydzi.polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...