Skocz do zawartości

problem z gs 500


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyscilem go odkurzaczem moze byc

jesli czysciłes odkurzaczem to musisz miec taki stary model ktory moze dmuchac zamiast ciagnąc :icon_evil:

dmuchac nalezy od zewnątrz!

 

A jesli chodzi o twoj problem to na twoim miejscu zrobilbym czyszczenie i synchro gaznikow i regulacje zaworow. zwłaszcza ze nie wiesz kiedy bylo to robione. tylko oddaj moto do dobrego mechanika. i niech od razu zobaczy czy twoj filtr powietrza nadaje sie jeszcze do uzycia czy trzeba wymienic.

Roznica powinna byc odczuwalna

Edytowane przez telet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zonwu ja i moje problemy czy to normalne ze moto po nocy prz odpalaniu chodzi na jeden cylinder i jak mam ssanie to gdzies po 2 minutach sie wkreca dopiero do okolo3-3,5 tys

 

pomorze mi ktos z kolegow

 

Bo pewnie sie zalewa jeden cylinder. Jak odpalasz to na stopce bocznej czy w pionie? Spróbuj odpalac w pionie. Gażniki pewnie czeka serwis. Do sprawdzenia zaworki iglicowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o odpalaniu na jeden cylinder z rana i jak troche po stoi ijak wlanczan ssanie do jaK jest cieplej na dworzu to ciezko mu zapalic musze troche gazu dac i chywile na pelnym ssaniu ma ponizej 1500 obr i dopiero po chwili wkreca sie na 3 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wyminie na nowy filterek mój GS śmigał jak nowy

na trasie do krakowa wykręciłem średnie spalanie na poziomie 3,8 - sam nie wiem jak to wyszło :buttrock:

a co do dziury to miełem taki sam problem - regulacja gaźnika ale to ok 4 tys. obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymienisz filtr to motocykl zdecydowanie żwawiej bedzie sie wkrecał na obroty (jak i z nich schodził). Tylko ważna uwaga. Kup identyczny filtr z takim ktory masz (o ile on był własciwy :clap: ). Do różnych odmian GSa są różne filtry. Jedne mają wewnętrzną tuleje na ok. 2/3 długosci a inne nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jakies te filtry...ja ma 93r i wygladaja całkiem inaczej.

 

 

Mój z 93 ma taki filtr

http://www.moto-akcesoria.pl/images/zdjeci...ia/10052033.JPG

 

Więc czym sie rózni od waszych ze nie pasuje ? Mocowanie , wymiary zewnętrzne itp jest takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...