Skocz do zawartości

kupilibyście kask przez internet????


Rekomendowane odpowiedzi

nie mam żadnych oporów w kupowaniu przez internet, może przez brak złych doświadczeń :)

 

kombi Akito kupiłem na niemieckim ebay, kask właśnie jest w drodze z Włoch ( polecam !!! zabijaja konkurencje cenami Airoh Tr1 - 590pln z dostawą ), nawet moto znalazłem w necie.

 

jak wcześniej pisaliście NAJWAZNIEJSZE żeby przymierzyc taki sam, nowy produkt w sklepie

i upewnić sie, co do zamówionego rozmiaru

 

zdarzają się oczywiście wpadki, ale od tego jest prawo .....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ruzimiem obaw jezeli chodzi o kupno sprzetu przez internet :)

 

mam troche rzeczy do sprzedania, ludzie po prostu dzwonią i pytaja, takze o rozmiar, jeszcze sie nikt nie skarzyl : )

 

a jaki to problem, w razie niepowodzenia, by sprzedac ten kask zaraz po kupnie? strata ledwo 15 zł na przesyłce : )

 

przez internet zawsze taniej ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bed reklamował tutaj chłopakow ale ja kupilem wszystko przez net i było zaj w porzadku. ale uwazam ze naj jedzie sie do salonu mierzy a kupuje tanio przez nat zanajac rozmiar, kazdy wie przeciez ze jak cos bedzie nie tak i oszuka druga osobe to ktos naprawde kiedys sie postara przyjedzie do niego i zrobiiiiiii kuku, ja zawsze spotykam zaj w porzadku kolesi a tranzakcje zawsze udane. ale jedz i przymierz cos zeby kask nie latał na głowie to za powazna sprawa powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja praktycznie wszystko kupuje przez neta, także i kask wziąłem ;)

Przyszedł szybko po po na drugi dzień roboczy(zamówiłem w piątek) :)

I pasuje idealnie.

 

Jednak np. kurtki bym nie kupił, bo pomimo idealnie dobranego rozmiaru może nie leżeć dobrze. Chyba że bym najpierw przymierzał w sklepie, a potem na necie kupił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem kask UVEXa na ebayu niemieckim ;) , wystawcą była firma LOUIS, zrobiółem przelew zagraniczny i po kilku dniach kask był u mnie w domu :)

Dodam ,iż wczesniej specjalnie zmierzylem kilka kasków tego samego producenta i dobrałem odpowiedni rozmiar, dlatego ten co przyszedł pocztą pasował idealnie!

Ps. Na tej transkacji 1.5 roku tem zaoszczędziłem ponad 250 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie już spodnie i kurtkę... a było to tak:

znalazłem na allegro fajny kombinezon na motor, skóra, nie zniszczona, podane dokładne wymiary i opis. Tanio mi sie wydawało bo za 400 zł dostalem komplet. Facet podał dokładne wymiary wszystkiego, rekawa, mankietów, nogawek z zewtąrz wewnątrz, pasa itd. Wziałem wiec swoją kurtkę w której chodze i w której czuje sie dobrze i zacząlem mierzyć... wg tych wymiarów pasowało jak ulał na mnie... i tak było. Mam tą kurtkę i te spodnie i wszystko na mnie pasuje...

no i idąc tym tropem chciałbym kupić kask. Jest pełno sklepów które podaja wymiary kasków, jakieś M, L, XXL, podobno mierzy sie obwód głowy nad brwiami ale jak to jest to ne wiem. podobnie jeest z rekawicami i butami. Wiem ze lepiej jest kupic wszystko w sklepie i przymierzyc ale nie chce mi sie jeździć po świecie i przymierzać

 

no i moje pytanie czy ktoś już tak kupił, jesli tak to gdzie...? pozdrawiam...

 

Z kaskami jest trochę inaczej. Ja np. używam AGV XXL i Caberg L ;) Tak więc lepiej zmierzyć w sklepie i kupić przez internet ale dokładnie ten model.

Jeśli chodzi o mierzenie głowy, to obwód mierzysz 1 cm nad brwiami i 2 cm nad uszami.

 

Pzdr. Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kask właśnie jest w drodze z Włoch ( polecam !!! zabijaja konkurencje cenami Airoh Tr1 - 590pln z dostawą )

 

redeye, możesz dać jakiś link do sklepu online ze słonecznej itali ? Tylko żeby choć po angielsku było napisane, bo po Polsku to chyba nie mam się co spodziewać. Myślę, że niektórzy z nas też zrobią zakupy dużo taniej (i to z dostawą do domku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...