Skocz do zawartości

jak zwiększyc moc w skuterku


kx gutek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich skutero maniaków:)) mam mała prozbe do was!!! a wiec tak !! mam skutera moto zete rally 50 sc jest to cztero sów chciał bym zwiekszyc mu moc tak aby miał wiekszego kopa i lepsze osiagi :buttrock:)

chciał bym sie zapytac was co musiał bym zgobic i ile by to kosztowalo ?? z góry dziex za odpisanie

 

 

POZDRO DLA WAS :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwiej zostać tunerem gdy się posiada 2t, a w 4t wszystko może być o wiele trudniejsze... taka jest reguła że 4t z tej samej pojemności ma mniejszą moc niż 2t.

Sory że nie podaję konkretów, ale takie są fakty.

Edytowane przez mwichan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli to jest ten sam silnik co kingwayech,zipach itp.

to np.

http://sklep.mieloch.pl/index.php?cPath=1_...9326dd984018a1c

 

kurde własnie jest problem z tymi rolkami wszyscy o tym pisza a ja nie wiem o co chodzi :buttrock:) powiedzcie co i jak

 

dziex :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde własnie jest problem z tymi rolkami wszyscy o tym pisza a ja nie wiem o co chodzi :buttrock:) powiedzcie co i jak

 

dziex :()

 

e tam olej ten tłuning i sie ciesz tym że ci mało pali, jakbys mial zalewac tego ztuningowanego byka to pozniej by ci zbrzydly te osiagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde własnie jest problem z tymi rolkami wszyscy o tym pisza a ja nie wiem o co chodzi :buttrock:) powiedzcie co i jak

 

dziex :()

JA tam skuterzysta nie jestem i pewnie nie bede, bo mnie nie ciagnie, wiec dokladnie Ci tlumaczyc nie bede ale to nic skomplikowanego, poczytaj troche forum, bylo tego masa! :P :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde własnie jest problem z tymi rolkami wszyscy o tym pisza a ja nie wiem o co chodzi ) powiedzcie co i jak

im ciezsze rolki tym mocniejszy skuter, ale wolniejszy im lzejsze tym szybszy ale slabszy,

albo na odwrot :PP

heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im ciezsze rolki tym mocniejszy skuter, ale wolniejszy im lzejsze tym szybszy ale slabszy,

albo na odwrot :PP

heh

 

 

im lżejsze tym przyspieszenie większe ale vmax spada, jak ciężkie to słabe przyspieszenie ale vmax duży.

cały pikuś polega na dobraniu takich wag aby był złoty środek

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocy rolki napewno nie zmienia...ewentualnie stosunek vmax/przyspieszenia :icon_exclaim: . Osiagi skutera 50cm3 4t sa tragiczne! Podejrzewam ze nawet po tuningu ciezko bedzie uzyskac taka moc jak dobra 50cm3 2t z ladnym wydeszkiem :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2T nie było by takiego wielkiego problemu.

Hmm zastanów się czy opłaca Ci się go tuningować?

Ja podliczyłem koszty i nie zamierzam, wole kasę odłożyć do moto.

Ile Ci ten 4T ciągnie. Czy jest aż tak źle?

Z tuningować się wszystko da ale ile chcesz kasy na to przeznaczyć.

Na pewno tanio by Ci to nie wyszło. A jak masz dużo kasy to może lepiej Ci się opłaca zmienić na coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze czemu piszecie ze nic sie nie da zrobic ,nie piszcie wcale ;)

Kup sportowy wariator doda on Ci jakies 10km/h.Zmiana rolek moze zwiekszyc moc ,ale kosztem v-maxu

Możesz na pewno wymienić sprzęgło na jakieś sportowe. W 4T dużo także daje wydech. Ewentualnie możesz zmienić cylinder, ale to bym sobie odpuścił.

Wydech w 4T daje niewiele.Glownie lepsza reakcje na Gaz i fajny dzwiek ,ale mozesz kupic jak masz fundusze.

Jezeli masz wiecej pieniedzy to mozesz przerobic go na 80ccm ,ale osobiscie nie wkładałbym w ten skuter tyle pieniedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...