Skocz do zawartości

poszukuje skuterka 50ccm dla panienki


Heffi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka panienka. 15 czy 60 lat??

 

Skuter to skuter, jednak dziewczynie też się znudzi. W tej cenie to może kupisz SpeedFighta.

Nie pomyślałeś żeby dziewczynie kupić Enduraka albo Ściga?? Moja siostra ma 15 lat i jakoś się nauczyła śmigać i to całkiem nieźle :icon_biggrin: :rolleyes: :cool:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie skutery są praktycznie takie same, przynajmniej ja nie widzę różnicy. moim zdaniem wszystko jedno co kupisz

auta tez wszystkie sa takie same

 

ze skuterow jakies nrg mc2 moze mc3 ale raczej za ta cene mc2, fajny skuter, albo jakiegos aeroxa,sr powinienes znalezc

 

ludzie zapytal o akuterka to nieproponujcie mu scigaczy endurakow !!!

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to zaproponowałbym Simsona skutera. Poczciwa maszyna, prosta do zrobienia metodami domowymi, tanie części no i kupi się za 1500 zł w bardzo dobrym stanie, to o połowę mniej no chyba, że to ma być ładny nowoczesny skuter... made in china czyli "nie dotykaj bo zepsujesz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to zaproponowałbym Simsona skutera. Poczciwa maszyna, prosta do zrobienia metodami domowymi, tanie części no i kupi się za 1500 zł w bardzo dobrym stanie, to o połowę mniej no chyba, że to ma być ładny nowoczesny skuter... made in china czyli "nie dotykaj bo zepsujesz".

daj spokoj

 

simson a np. aprilia sr, czy piaggio nrg to jak maluch i golf3

pozatym kto mowi o made in china...

 

 

a jak kupi jakiegos wlocha wmiare dobry rocznik, to niebedzie w niego nic wkladal, a jazda jest bez porownania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu?, to jedzie i to jedzie, a to jest o wiele tańsze i można samemu zrobić. To zresztą zalezy co, dla kogo i po co. Pyta autor o skuter to proponuję. Poza tym te piaggio etc. to dla mnie pierdzipędy, suszarki, odkurzacze dlatego proponowałem simka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpusc sobie wtrysk-jak cos padnie to juz sobie rady nie dasz z tym

 

Z moto do 4 tys zl to : (narazie nie ma zbyt wielkiego wyboru wiec polecam poczekac troche )

 

Sr'ka:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M378222

 

Malaguti F12:

 

http://moto.allegro.pl/item176226590__mala...orse_2003_.html

 

Oba skuterki posiadaja silnik minarelli horizontal lc- o czesci bardzo łatwo (a to chyba ważne)

 

Malaguti F15 rowniez godne polecenia

 

Polecam także Gilere Runner lub Piaggio NRg Mc2/3- czesci tez łatwo dostepne

 

 

P.S-Jak zanjde cos interesujacego to "rzuce" link

Edytowane przez grey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu?, to jedzie i to jedzie, a to jest o wiele tańsze i można samemu zrobić. To zresztą zalezy co, dla kogo i po co. Pyta autor o skuter to proponuję. Poza tym te piaggio etc. to dla mnie pierdzipędy, suszarki, odkurzacze dlatego proponowałem simka ;-)

ale to tak jakbys porownywal malucha do mercedesa i to jedzie i to jedzie, a nieprzesadzajmy, przedziez skuter niema az tak skomplikowanego silnika zeby samemu go nienaprawic

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedziez skuter niema az tak skomplikowanego silnika zeby samemu go nienaprawic

skuter ma chyba najbanalniejszy silnik jaki istnieje. swojego aeroxa dostalem w czesciach i bez schematu go zrobilem na igle.

 

ludzie zastanowcie sie : jezeli naprawde nie widzicie roznicy miedzy simsonem a yamaha czy aprilia to wam serdecznie wspolczuje (pomijajac kwestie przekladni automatycznej/manualnej).

 

Za 3300zl moge puscic aeroxa bez negocjacji juz niestety :) . zarejestrowany i oplacony, z tuningowym wydechem, nowe: tlok, lozyska, uszczelki, simmeringi, plyny, pasek, rolki. Ogumienie, ukl hamulcowy i cala reszta w stanie b.db. od strony wizualnej tak samo. Jesli jestes zainteresowany to daj znac na PW to fotki podesle

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...