Skocz do zawartości

Finiszujac z reanimacja mojego niebieskiego gracika..


JareG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis kolejna wizyta na placu zabaw, postep prac wlasciwie zerowy :( Kolega wczoraj spawal bez okularow, a dzis sie okazalo ze oczka nieco sie naswietlily.. wiec zakropil je spirytusem (doustnie :)), i przytomnie postanowil nic nie grzebac przy moim niebieskim..

No ale zeby nie bylo ze nic nie robil, to uswiadamial mnie ile roboty jest ze skladaniem grata.. a nieco jest, bo wlasciwie kazda czesc jest ogladana, i albo polerowana, albo wymieniana na dobra, albo kupowana nowa.

Przy okazji wylazla kolejna niespodzianka zafundowana przez super sprzedawcow z Kutna - fotki ponizej. Jak nic nalezy im sie wizyta i co najmniej opie*dol.

 

Ad rem.

Pisalem wyzej o polerowaniu wlasciwie wszystkiego.. (co sie oczywiscie daje polerowac) - oto dowod.

I jeszcze jeden przyklad polerki.. (po lewej zaslepka po wstepnym polerowaniu, po prawej po ostatecznym), a tak wyglada efekt koncowy.

Niespodzianka o ktorej wspomnialem wyzej.. odslona 2, i trzecia - w efekcie musze szukac uzywki, i to odpowiedniej (bo jedna mam, ale jest nieco wieksza gabarytowo, i ma nieco inaczej umieszczone sruby), albo bede musial jakas mala rzezbe wykonac :P

Na koniec oslona glowki, i szperunek z bliska..

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..)tylko widzę, że kolega jest bardzo zaangażowany w dłubanie i to Ci chyba sprawia najwiekszą frajdę... coś czuję, że na jesień będzie kolejny sprzęt.

Wbrew pozorom nie lubie dlubac. Ale czesto jest tak, ze nie mam wyboru :)

A jak juz cos robic, to na jakims poziomie - albo w ogole.

 

Ten uszkodzony element... co to jest?

To jest.. hmm.. podstawa pod predkosciomierz, i jednoczesnie pod zestaw lampek typu rezerwa, luz/bieg 0 itp. (sam nie wiem do konca, co tam jest.. kilka lampek :))

BTW: Obudowa predkosciomierza tez byla lepiona :( Nabylem dobra uzywke, razem z ta w/w podstawka - ale podstawka jest nieco inna, pechowo.. :P

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intruder

Od dłuższego czasu śledzę Twoje zmagania ze sprzętem,i trzymam kciuki za efekt końcowy.U mnie wyglądało to tak.Powodzenia.

 

Intruder

Od dłuższego czasu śledzę Twoje zmagania ze sprzętem,i trzymam kciuki za efekt końcowy.U mnie wyglądało to tak.Powodzenia.

Szlag mnie zaraz trafi :clap: Miał byc Intruder :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu śledzę Twoje zmagania ze sprzętem,i trzymam kciuki za efekt końcowy.U mnie wyglądało to tak.Powodzenia.

Spoko. Jestem weteranem w tego typu zabawach :icon_mrgreen:

 

Szlag mnie zaraz trafi :clap: Miał byc Intruder

Nooo.. troche sie zmienil :D:)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intruder

Może teraz.

Teraz sie udalo :icon_twisted:

Ciekawe malowanie :icon_twisted:

Pojezdze swoim sezon, moze troche dluzej, i tez cos artystycznego wykombinuje. Ale raczej miejscowe detale, nie po calosci.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia manetki dla zainteresowanych, może trochę wyrazniejsze...

 

http://images20.fotosik.pl/149/02148c02c6d05039med.jpg

 

http://images21.fotosik.pl/99/08258bcd5d75e162med.jpg

 

http://images21.fotosik.pl/99/f9442942f38b411emed.jpg

 

Co do "niespodzianki", ktoś to fatalnie pospawał, można to było zrobić dużo dokładniej, albo przerobić w ogóle sposób zamocowania (bo zakładam że odłamane fragmenty to słupki mocujace).

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One wyglądaję jak te na aukcji trzeba je z tyłu zaciskać/zaginać ?

Czeka Cię zdjęcie poszycia i zaginanie. Są jeszcze tapicerskie - wtedy stukanie... młoteczkiem :icon_mrgreen: Ale szukaj tylko chromowanych. Miałem kiedyś inne i zaczynały matowieć a potem rdzewieć :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "niespodzianki", ktoś to fatalnie pospawał, można to było zrobić dużo dokładniej, albo przerobić w ogóle sposób zamocowania (bo zakładam że odłamane fragmenty to słupki mocujace).

Jo, to chyba sa slupki. A to spawanie to wyglada mi na jakis glutex kleisty :) Tak czy siak, do dupy z taka robota..

BTW: Dzis kolega mechanik chyba po calosci leczyl oczy, bo nie zaobserwowalem jego obecnosci na warsztacie, a telefonu nie raczyl odebrac :crossy:

Tak wiec jeden dzien w plecy, i cos mi sie wydaje, ze w piatek nie dam rady odpalic grata.. :( A weekend zapowiadaja piekny :evil:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...