Skocz do zawartości

Simson Enduro i pasażerka


kawis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Mam dosyć duży problem z moją pasażerką. Problem jest następujący: W związku z tym, że rura jest wyoko to pasażerka, że tak ładnie rzekne nie pachnie zbyt przyjemnie i nie bardzo chce ze mną jeździć. Macie może jakieś solucje rozwiązabua problemu? Olej leje zawsze z wyższej półki, Husqvarna, Statoil czasem nawet Castrol TT. Pomimo tego, że motor nie dymi to pasażerka dalej śmierdzi. Ma ktoś może jakiś pomysł żeby temu zaradzić? Rury nie chciałbym obniżać, bo lubie jeździć po błotku;).

Pozdrawiam i licze na waszą pomoc

kawis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu polecam umyc pasazerke i ew. spryskac jakims dyzodorantem :):):P:P

A tak na powaznie do 2 sowy maja to do siebie ze im z rury j*b** (hehe fajny rym :P)

Polecalbym Ci dokladne wyszorowanie rury i tej kratki ktora chroni nogi i potem latwo zobaczysz jesli masz jakis przeciek to w tedy wszystko jasne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam enduro, i jak jezdze z moja panna to jakos nic "nie smierdzi" :wink: pewnie masz stary tlumik, kup nowy ja jak kupilem nowy to od razu widac roznice. na zlaczeniu przy obejmie mi przepuszczal a jak juz mam nowy to jest szczelny...

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno :wink: jeśli masz szczelny układ wydechowy, nie masz wycieków paliwa w kierunku pasażerki ( choć nie bardzo wiem w jaki sposób :) ), dziewczyna nie używa benzynki jako perfumek to powinieneś mieć jednak wszysko oke'y a twój "plecaczek" :P nie powinien waniać :P:):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno :wink: jeśli masz szczelny układ wydechowy' date=' nie masz wycieków paliwa w kierunku pasażerki ( choć nie bardzo wiem w jaki sposób :) ), dziewczyna nie używa benzynki jako perfumek to powinieneś mieć jednak wszysko oke'y a twój "plecaczek" :P nie powinien waniać :P:):P[/quote']

 

I tu jest problem! Bo zwykle plecaczek pachnie spalinami! A w szczególności jej włosy i bluzka. Jakiego używasz oleju? Myśle o innym wydechu albo o lekkim opuszczeniu go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt to tak jak widać na zdjęciu obok :wink:

Mam zamontowany sportowy wydech, tyle że nie tak wysoko jak w enduro :)

Acha i jeszcze jedno - olej jaki stosuję to olej ELF-a do mieszanek paliwowych.

Pozdrawiam :P

PS// jeżdzę dość często z "Plecaczkiem" i jak do tej pory nie zauważyłem objawu "waniania" :P:):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna tego jest prosta i oczywista. Zawirowania powietrza podczas jazdy z pasazerem powoduja wsteczny ruch spalin w kierunku pasazera. Nic sie na to nie poradzi, trzeba sie przyzwyczaic albo przedluuuuuzyc tlumik he he. Taki sam problem wystepuje tez w innych motorkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...