Skocz do zawartości

Uwaga Pirat


Mar_Cin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe. Dobre Dobre :)

 

Jak milicjant się uśmiechnie znaczy , dobrze jest ! ;)

Gdyby nie presja kamer było by inaczej.

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Sz6sty vel Antuś

Edytowane przez Sz6sty
17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem spotkałem kolegę Jareme na światłach i powiem wam tylko tyle nic się nie uspokoił :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz:

 

No tak Barył... ja nie pamietam, cobym Ciebie wyprzedzał a nagle się znalazłeś koło mnie :clap: . Obiecuje, że już więcej nie będę Ci kazał pędzić za mną :crossy:

 

Wczoraj wieczorem spotkałem kolegę Jareme na światłach i powiem wam tylko tyle nic się nie uspokoił :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz:

 

No tak Barył... ja nie pamietam, cobym Ciebie wyprzedzał a nagle się znalazłeś koło mnie :clap: . Obiecuje, że już więcej nie będę Ci kazał pędzić za mną :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak milicjant się uśmiechnie znaczy , dobrze jest ! :D

Gdyby nie presja kamer było by inaczej.

Zapewniam Cie że też się usmiechałem do Policjanta jak mnie zatrzymał za prędkosc ( też tajniackim wozemm)

I nie było kamer......

No policjant też się usmiechnął........ i zaproponował 10 pkt. i 500 ........... :(

 

no moja gadka że 146 to niemozliwe bo na 2 biegu tyle nie pojdzie......... nic nei wskurała......

szkoda

tego dnia jeszcze zarobiłem 1 pkt od straży mIeskiej ..............za wjazd tylko dla mieszkańców...

także konto mam zasilone 11 pkt.. :D hmm nie wiem czy mi zeszło 8 pkt...... za hmm fotoradar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazałem w pracy.... i kolega:

 

- OOO! to ten sam tralalala, co mnie wczoraj na jagielońskiej. ale byli bardziej ulegli i dało się wytargować 100, bo pierwotnie to tyż 500 było.

 

PS vectra nie jest złota tylko srebrna

 

Jarema serdecznie współczuje, uważaj teraz na pkt. bo z takim otwarciem to szybko moze polecieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no te 10 pkt musiało zabolecc i to bardzo teraz sie pilnuj!! ;) Czy ktoś to nagrał???? Bo też chętnie obejże :P:P:P Pozdr

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------

Guzu <---------

 

heheh no te 10 pkt musiało zabolecc i to bardzo teraz sie pilnuj!! :) Czy ktoś to nagrał???? Bo też chętnie obejże :P:P:P Pozdr

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------

Guzu <---------

 

heheh no te 10 pkt musiało zabolecc i to bardzo teraz sie pilnuj!! :D Czy ktoś to nagrał???? Bo też chętnie obejże :P:P:P Pozdr

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------

Guzu <---------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał problemy ze ściągnięciem to przerzuciłam też na rapidshare'a:

http://rapidshare.com/files/21773285/uwaga_pirat.mpg.html

 

 

heheh no te 10 pkt musiało zabolecc i to bardzo teraz sie pilnuj!! :wink: Czy ktoś to nagrał???? Bo też chętnie obejże :smile::P:P Pozdr

Wystarczy troche przejrzec wczesniejsze strony :icon_rolleyes:

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ja 2 tygodnie temu z kolega enduroguy zarobilismy 500zl 0pkt (nie ma na co naliczac). Ja sie ciesze ze 500zl a nie 2500zl jak bylo na poczatku.

 

A co do bycia uprzejmym to to bardzo pomaga, no i traktowanie policjanta z szacunkiem jak czlowieka a nie jak psa albo kata.

 

haha ja 2 tygodnie temu z kolega enduroguy zarobilismy 500zl 0pkt (nie ma na co naliczac). Ja sie ciesze ze 500zl a nie 2500zl jak bylo na poczatku.

 

A co do bycia uprzejmym to to bardzo pomaga, no i traktowanie policjanta z szacunkiem jak czlowieka a nie jak psa albo kata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...