Skocz do zawartości

Przyczepka motocyklowa gotowa!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

powiedzci jak zamiescis zdjecie mojej przyczepy to ją Wam pokaze (potrafię tylko przeslac zdjecie za pośrednictwem w.p. pl

pozdr :icon_mrgreen:

 

No to wygląda tak :

www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/256886b4cb1af3df.html

pozdr :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej chlopaki,

widze, ze wielu z was posiada super przyczepki :icon_rolleyes: Ja wlasnie poszukuje kogos, kto by mogl udostepnic swoj motocykl z boczna przyczepka ??? :notworthy: Potrzebuje takie cudo na moje wlasne wesele, poniewaz jako doswiadczona bikerka nie wyobrazam sobie jezdzic w jakis tam limuzynach! :notworthy:

Gdyby ktos bym zainteresowany wspolparaca, to juz z gory serdecznie dziekuje :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Slaczek, a nie chcialbys mi zrobic takiej przyczepki do mojej virazki ?? Super sprawa do turystyki, mozna wrzucic spiwor, ciuchy, tymbarki hhehe

 

Ciekaw jestem jak sie jezdzi z taka przyczepka? a czy trzeba taka przyczepke zareestrowac? zatrzymala cie kiedys drogowka i nie pytali sie o przyczepke?

 

 

za ile daloby rade taka przyeczepke kupic? W przyszlym sezonie chce troche podrozowac po Polsce i moze Europie w zaleznosci od pieniazkow i taka przyczepka bylaby super rozwiazaniem.

 

 

lewa w gore!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoim dnieprem włóczę czasami zmotaną przyczepkę samochodową:

http://jarekstryszawa3.w.interia.pl/886p.jpg

 

To juz predzej takie cudo ma racje bytu :crossy: :clap:

Stabilne i mozna juz cos konkretnego zapakowac :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich,

jestem tutaj pierwszy raz, trafiłem całkiem przypadkowo, szukając jakiegoś logicznego rozwiązania w sytuacji, kiedy planuję jakiś wyjazd motocyklowy a jest pasażer, który mimo wszystko zajmuje miejsce i nie można już na tylne siedzenie włożyć namiotu i śpiwora

 

już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad taką przyczepką motocyklową,

to może być ciekawe rozwiązanie przy dłuższych wycieczkach, albo wypadach na zloty,

rozmawiałem ze znajomym, który zna się trochę na tym, pracował z włóknem szklanym i zrobiłby coś takiego, ale mówił, że dla jednej sztuki, to nie kalkuluje się robić formy, bo cena może wyjść kosmiczna,

dlatego może któryś z kolegów na forum byłby zainteresowany czymś takim, oczywiście w rozsądnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego może któryś z kolegów na forum byłby zainteresowany czymś takim, oczywiście w rozsądnej cenie

 

Ja bym byl, ale taka wlasnie dwokolowa jaka robia do Goldwingow :buttrock:

Bo tam sa za ..... 8 tysiakow :banghead:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, dla jednej sztuki nie warto robić formy bo z formami najwięcej zabawy jest i stworzenie kosztuje kooope kasy. Dla przykładu - koszt stworzenia formy do owiewek na dach dostawczego Iveco kosztuje ok.25 tys PLN. Robiłem w tym temacie jakiś czas, masakra jest z formami. Lepsze wyjście gdy jest z czego skopiować formę, np. z innej przyczepki/wózka to wtedy tylko wzmocnienie, przygotowanie powierzchni i można robić kopie. Takich dużych elementów jeszcze nie robiłem we własnym zakresie ale poniemieckie hełmy ładnie mi wychodziły. Szczególnie na czarnym Żelkocie. :biggrin: :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W holandii jak rejestrujesz samochod dostajesz trzy tablice rejstracyjne

Jak ciagniesz kemping ta rzecia zakladasz na kemping ijuz

U nich nawet samochodowych przyczep sie nie rejstruje!!!!

A niestety jestesmy w Unii!!! i po co??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

widzę, że temat troszkę "umarł" a w końcu zbliża się sezon i trzeba by było coś pomyśleć o takiej przyczepce, w przypadku wyjazdu na jakiś zlot, albo chociażby pod namiot gdzieś na wakacje, to fajna sprawa, spokojnie można jechać w dwie osoby, bez poprzyczepianych po bokach śpiworów i innych takich rzeczy, bynajmniej na pewno jechałoby się o wiele wygodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodniej może tak, ale czy bezpieczniej i szybciej? Z przyczepką trzeba zamulać bo nie wiesz co jej odbije na dziurawej drodze, wyprzedzanie też utrudnione....ja wolałbym jednak zapakować całe moto i tak lecieć.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodniej może tak, ale czy bezpieczniej i szybciej? Z przyczepką trzeba zamulać bo nie wiesz co jej odbije na dziurawej drodze, wyprzedzanie też utrudnione....ja wolałbym jednak zapakować całe moto i tak lecieć.

 

 

Podczas jazdy motocyklem trzeba mieć też troszkę wyobraźni, od tego w dużej mierze zależy bezpieczna jazda.

 

odnośnie szybkości, to za tą kwestię byłaby odpowiedzialna konstrukcja samej przyczepki, w jaki sposób byłby zaprojektowany zaczep przyczepki i jakie manewry byłby dozwolone z taką konstrukcją.

 

do szybkiego motocykla zastosowanie zaczepu kulowego, podobnego, jaki zakłada się przy przyczepkach samochodowych, oraz konstrukcji przyczepki o dwóch kółkach o odpowiednim rozstawie pomiędzy sobą, punktem ciężkości nisko usytuowanym oraz niezależnym zawieszeniu pozwoliłoby uzyskać wystarczającą stabilność nawet podczas jazdy po dziurawej nawierzchni, bo przyczepka mogłaby się wychylać w każdym kierunku bez względu na to, jak pochyli się motocykl. poza tym, bynajmniej ja, widząc dziurawą nawierzchnię zwalniam, do takiej prędkości, która jest bezpieczna.

 

a przy takim motocyklu, jakim ja czasami jeżdżę, w zupełności wystarczyłaby konstrukcja o jednym kółku i zaczepie krzyżakowym, można bezpiecznie byłoby też podnieść środek ciężkości.

 

ja przez cały czas zastanawiam się nad taką przyczepką, wg. mnie to fajna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Skoro Wam sie przyczepki podobaja to co powiecie na dzielo mojego kumpla:

http://www.bikepics.com/pictures/1967013/

Na zywo wyglada jeszcze lepiej. Na EBW robil furore - o malo sie nie pozabijali hamujac za nim a stoisko Jacka Danielsa to go za darmowa reklame mialo.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...