Skocz do zawartości

Subaru impreza


Rekomendowane odpowiedzi

Ten filmik juz kiedyś widziałem ale na 4um to go chyba nie było :icon_mrgreen: Głupota w czystej postaci,chociaz wlasciwie nie raz tez sie troche przekraczalo szybkość ale nikt tego nie kamerował :) Choć trzeba przyznać ze samochód jest niesamowity i przyspieszenie ma naprawde dobre ale niestety kierowca jeszcze do niego nie dorósł i poczeka sobie na niego w pace :biggrin: Swoja droga ciekawe jak ta sprawa sie zakonczyła?Znajac Polskie prawo Tata dał na nowy radiowóz i po sprawie,no ale nie koniecznie :) Piszcie jak coś wiecie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to że wszyscy kolesie z tej fury dochodzili i doszli pare razy podczas jazdy.Poje.. i tyle , no i do tego matoły żeby w necie cos takiego po sobie zostawiać.

Druga sprawa to 8 latek to mocne przegięcie tym bardziej że udało im sie nikogo nie ustrzelic , tym bardziej ze to 8 lat na koszt podatników a tak wysoki mandat czy kolegium i budżet miasta zasilony :flesje:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to że wszyscy kolesie z tej fury dochodzili i doszli pare razy podczas jazdy.Poje.. i tyle , no i do tego matoły żeby w necie cos takiego po sobie zostawiać.

Druga sprawa to 8 latek to mocne przegięcie tym bardziej że udało im sie nikogo nie ustrzelic , tym bardziej ze to 8 lat na koszt podatników a tak wysoki mandat czy kolegium i budżet miasta zasilony :biggrin:

8 lat i dobrze...... Za co? za wielokrotne usiłowanie zabójstwa :icon_mrgreen: Takiemu to prawko dożywotnio zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co? za wielokrotne usiłowanie zabójstwa :biggrin: Takiemu to prawko dożywotnio zabrać

No okej , wiadomo kolo przegiął , ale nie latał z klamka po mieście i nie strzelał do ludzi wiec świadomym celem jego działań nie było zabójstwo .Niestety obywatel za kratkami nie może zarabiać kasy ,tym samym płacić podatków i jeszcze wciąga publiczna kase. Ja mysle ze jakby mu dop.. 1rok robót publicznych i takz 50kzł to by było okej , bo nie od dzis wiadomo ze najbardziej boli i uczy brak kasy.

Aaa , prawka też mu nie zabierac bo w robocie potrzebne no i co widac na filmie jezdzic umie :P , a że jest debilem... patrz wyżej... i niebędzie :crossy:

 

Ten nasz kaczy kraj zaczyna byc coraz bardziej extremalny jezeli chodzi o podejmowanie jakichkolwiek decyzji :icon_mrgreen:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasłuzył na kare, ale zeby 8 lat........ troche nie trafna jest. Za zabójstwa i za kradzieże wsadzają na 2-4 lata(a bywa ze i nie wsadzają) a za piractwo drogowe 8 lat........... Popie*****ny ten nasz wymiar sprawiedliwości..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam tak, ja sam po miescie wolno nie jezdrze, bo jestem naleze do klubu Streetracing Team Wrocław, klub tylko dla samochodów powyzej 250KM, jest nas tam 12 osob, w swiecie streetracingu jestesmy znani dosc dobrze, ale my jak sie bawimy to bespiecznie, gdy mielismy spoty, to nie wczesniej niz o 23, przeloty przez miasto byly szybkie, ale pod kontrola, a nastepnie wypad na Bielany i tam mamy pusta, prosta, szeroka droge, gdzie wszystko dokladnie widac jak na dloni, sa latarnie, jest ona na lekkiej gorce, wiec widac jak jakies auto jedzie, zawsze bawimy sie bespiecznie, bo za bardzo cenimy swoje zycie, dlatego jestem za tym zeby takich idiotow karac surowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze bawimy sie bespiecznie, bo za bardzo cenimy swoje zycie, dlatego jestem za tym zeby takich idiotow karac surowo

bezpieczenstwo to pojecie wzgledne- koles nikogo nie przejechał wiec tez bawil sie bezpiecznie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie wy wyczytaliscie ze 8 lat ?? :) Chyba grozi mu tyle co nie znaczy, ze tyle dostanie... Chociaz i tak wątpię bo pisał to koles który wrzucał filmik więc pewnie jeden z tych szpanerów ziomali... Ja tak w ogole wątpię, zeby koleś poszedł za to do paki, jak juz to skonczy się na stracie prawka i paru stówkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...