Skocz do zawartości

Kask integralny czy typu cross


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Ja przyznaje Racje Mattirowi i Jeszua !

 

Ten Tiger to dobre rozwiazanie, co do jakosci nie moge sie wypowiedziec bo nie znam nikogo kto cos takiego posiada.

 

To Nitro nie jest takie zle a Uwex tez nie najgorszy. Zastanowilbym sie tylko nad kupieniem przez neta bez przymierzania bo z regoly pasowal bedzie kiepsko - kazdy ma inna czaszke ( i fryzure :biggrin: ).

 

Nie wiem tez ktore zlo wybralbym. Czy jezdzic w helmie luznym czy z dolnej polki ale dopasowanym. Wybralbym chyba ten dopasowany.

 

Moja DR'a jechalem licznikowo prawie 140 km/ h w papierach ma 130 km/h helm typu cross i jakos mi glowy nie urwalo.

 

Jak smigasz w wiekszosci po asfalcie to bierz integrala w lesia i tak nikt nie widzi co najwyzej zajace sie usmieja , ze niby smiesznie wygladasz.

 

pozdrawiam

 

:banghead:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEKAONE jesli chciales powiedziec ze wyglada smiesznie, to Ci sie nie udalo, bo slowo "bynajmniej" jest zaprzeczeniem, wiec innymi slowy napisales: "...wyglada NIE smiesznie" sorry za OT ale ostatnio caly czas slysze jak ludzie z luboscia uzywaja tego slowa nie znajac jego prawdziwego znaczenia i mnie cos trafia...

co do smiesznosci to wiesz lukasz_vip pewnie jezdzi dla frajdy a nie zeby dobrze wygladac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poważnie zastanawiam sie nad Airoh S4. Miałem kupować typowo crosowy kask, ale już nie jestem przekonany. W dzień owszem, powinno być O.K., ale jak ja planuje wyjazdy o 3-4 rano na moto powiedzmy około 20 km po asfalcie z prędkością około 80km/h, to wydaje mi sie, że w takim kasku crosowym z goglami może być troszkę zimno. Pozostaje jeszcze kwestia użycia kominiarki, ale nie wiem jak to sie sprawdza w rzeczywistości. S4 jest ciekawym kaskiem, na forach raczej na niego nie narzekają. Co do ceny, to narazie szukam, gdzie można byłoby go wyczesać najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item175060191_kask_grex_...o_z_szybka.html

tu masz kask spełniający w 100% Twoje wymagania (stylistyka enduro, szyba, cena, bezpieczeństwo)

 

jeśli chodzi o wygodę użytkowania, ja jeżdżę w kasku enduro, zawiewa do góry po przekroczeniu prędkości ok 12-120km/h

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...