Skocz do zawartości

Tłok-jaka firma?


Siwy_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż tak,na dniach zapewne bede musiał wymienić tłok, i mam do Was pytanie: jaką wybrać firme,czy mam kupić jakiś inny wymiar i czy razem z tłokiem dostaje sie pierścionki itp.

Pozdrawiam :clap:

 

 

Ps.I jaka jest cena takiego tłoczka? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tłoka zawsze dostajesz pod wymiar pierscienie, oraz sworzen i zawleczki.

 

ceny tloka- srednio od 100(position, meteor) do 400zł(Vertex, oryginal) oczywiscie cena z REGULY idzie w parze z jakoscia,ale nie na poziomie 20 zł, a raczej 200.

 

wymiar- oczywiscie pod szlif.

 

nie wiem jak ogolniej to ujac...

 

pzdr:)

 

a no i do tego, co wybrac- jak masz kase to bierz oryginal, dolicz ceny uszczelek i szlifu, suma da ci jakies 500-600 zł. oczywiscie bez robocizny. jak nie masz, to na przyklad tak jak ja mecz sie na tajwanskim tloku firmy position, gdzie po sezonie nadaje sie on raczej do wymiany.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaję że jest to taka reanimacja silnika bo jestem właśnie na etapie sprzedaży i zależy mi na tym aby tylko ktoś ją wziął...żeby odpalila i jeździla. A silnik jest po 15tyś od remontu, a wiec kupujący powinien sie liczyć z tym, że bedzie musial zrobić niedlugo remont :-)

A więc wybiore pewnie tlok position.A jaka jest owego produktu cena?I gdzie moge go zakupić? Serwisy specjalizujące sie w 2T?

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup markowy tak jak Ci wyżej radzą i napisz o tym w ogłoszeniu.

Będzie na pewno większe zainteresowanie niż jak napiszesz, że kupiłeś jakiegoś tajwana za 80 zł.

 

Bierz Polini a cenę motocykla podnieś o te 200 zł i styka :icon_mrgreen:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze mowie, nie PISTON tylko POSITION. dzwonilem do kilku firm zajmujacych sie sprzedaza tlokami i pytalem o produkty tej marki.

 

co do twojego podejscia do potencjalnego klienta, to prosze cie, nie zalamuj mnie. jesli tylko masz kase to doloz te 150zł i miej sie czym pochwalic. chcialbys kupic moto z gownianym sercem?

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemam pięniedzy na te drogie tłoki pozatym i tak mi nie uwierzą ludzie że ma tlok Pollini i nie dzyskam tej kasy.I tak strace na tym moto bo nie odzyskam nawet połowy kasy która w nia włożylem.

Serdecznie Pozdrawiam

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem tez tlok meteora z poczatku mialem male problemy bo sie przycieral ale dalem tlok z cylindrem do firmy gdzie robilem szlif i sciagneli mi 2 setki z cylindra i teraz mam moto pocisk natrzaskalem 500km w 5 dni i nie ma zadnych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze mowie, nie PISTON tylko POSITION. dzwonilem do kilku firm zajmujacych sie sprzedaza tlokami i pytalem o produkty tej marki.

 

Moim zdaniem w ogóle ciężko to nazwać marką..

 

Pozatym wstawianie takiego tłoka na sprzedaż to też nie miłe. Nie chciałbym się znaleźć w roli kupującego.

 

ja kupilem tez tlok meteora z poczatku mialem male problemy bo sie przycieral ale dalem tlok z cylindrem do firmy gdzie robilem szlif i sciagneli mi 2 setki z cylindra i teraz mam moto pocisk natrzaskalem 500km w 5 dni i nie ma zadnych problemow

 

No to naprawdę rewelacja po prostu. Super wynik. Kupic cos nowego i trochę szlifować,tam dociąć,tu przyciąc i wogole. No i 500 km to po prostu bardzo duzy przebieg.

To wyczynem bez obaw mozna tyle nabic. Mozna sie zastanawiac miedzy 100 zł a 600 zł.Ale czy warto dawac prawie 100 zł za gówno zamiast ok 200 zł Malossiego czy Poliniego??

Edytowane przez adoado0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...