Skocz do zawartości

Półautomat sprzęgła Dniepr potrzebny.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączę się do tematu . Jeśli ma ktoś piątkę do takowej skrzyni to też proszę . I jeśli ktoś ma ochotę na handelek to niech się nie krępuje i wrzuca w dowolne działy . A pogadamy sobie o mechanice i w ogóle w dzale giełda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince a ty znowu swoje. Nikt cię nie prosi o takie docinki niczemu nie służące, a ty uparcie starasz się być dowcipny. Posty typu "napewno nie działa. kolor do kitu, post do kasacji " i jeszcze wiele głupkowatych odzywek zachowaj dla siebie. Jeżeli nie wiesz co napisac nie pisz nic. Zobacz ile jest odpowiedzi na oferty kupna w dziale giełda. Może kilka procent. Dział mechanika nie jest do zamieszczanie ofert ale jeżeli złamałem zasady to moderator jest od tego aby taki post usunąć. W armi nauczyłem się jednej zasady" Nie podnoś spódnicy jak cię nie pi...lą" przepraszam za wulgaryzm. Zapamietaj to sobie a unikniesz w życiu rozczarowań.

Do moderatora: Jeżeli post jest umieszczony niezgodnie z zasadami proszę o usunięcie go i przepraszam za problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iiiiii i raz , dwa ,trzy –luzujemy pośladyyyy .

 

  

Prince a ty znowu swoje.. …niczemu nie służące, a ty uparcie starasz się być dowcipny.

 

Dziękuję śliczne za to że uważasz że się staram lub silę ,bo nie mam w zwyczaju .Bawię się swietnie . Może nie zależy mi na Twojej zabawie ?

 

Zapamietaj to sobie a unikniesz w życiu rozczarowań.
Jeśli chodzi dobre rady Księcia dobra rada to tak by to wyglądało:

Nikt cię nie prosi o takie docinki

-Nie prosiłem żebyś używał wulgaryzmów. Wiosek- nie wszystko co się dzieje jest wyproszone .

Posty typu "napewno nie działa. kolor do kitu, post do kasacji " i jeszcze wiele głupkowatych odzywek zachowaj dla siebie. .

-Z niektórymi osobami osobami forum znam się osobiście i niektóre posty to :D do nich .Nie podoba się to nie czytaj .Ja czytam wszystkie .

Jeżeli nie wiesz co napisac nie pisz nic

-jak widzisz wiem co napisać. Nie mam z tym problemów . Mogę wycieńczyć zarówno temat jak i słuchacza .

Zobacz ile jest odpowiedzi na oferty kupna w dziale giełda.

-W dziale giełda byłem . Dla tego proponowałem przenieść tam dyskusje (jakże budujące )

W armi nauczyłem się jednej zasady" Nie podnoś spódnicy jak cię nie pi...lą"

-na temat głębokich przeżyć w Armi i jej dorobku intelektualnego nie wiele się wypowiem bo nie byłem ,nie będę i nie zamieżam być . Miedzy innymi dzieki takim mądrościom .

No to taka sugestia na koniec :

Zapamietaj to sobie a unikniesz w życiu rozczarowań.
Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam obydwoje pierdolicie.

 

greg- ignoruj, przymykaj oko.. prince taki jest. nic nie zrobisz.

prince- chinskie ostrzezenie chcesz dostac ode mnie? :P nie nudz sie, wymysl cos, bo ost wieje nuda na weteranach/klasykach a jestes dobrym prowokatorem.

 

a co do automatu to moze mam jeszcze na stanie. zobacze jak nie zapomne.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niestety sytuacja rodzinno-finansowa czasami zmusza nas do podjecia takich kroków. Będzie to tylko chwilowe rozstanie (mam nadzieje) i nie jest spowodowane złoscią do radzieckiej techniki lub jakimś znudzeniem. Jedno jest pewne- następny rusłan będzie już z kwitami. Nie mam czasu załatwiać tego na pół legalnie lub w ogóle nielegalnie. Dziękuje za zainteresowanie, na forum będe zawszę zaglądał, pytał mocniejszych i pomagał słabszym. Pozdrawiam Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niestety sytuacja rodzinno-finansowa czasami zmusza nas do podjecia takich kroków. Będzie to tylko chwilowe rozstanie (mam nadzieje) i nie jest spowodowane złoscią do radzieckiej techniki lub jakimś znudzeniem. Jedno jest pewne- następny rusłan będzie już z kwitami. Nie mam czasu załatwiać tego na pół legalnie lub w ogóle nielegalnie. Dziękuje za zainteresowanie, na forum będe zawszę zaglądał, pytał mocniejszych i pomagał słabszym. Pozdrawiam Grzegorz.

 

problem polega na tym ze ludzie juz nie chca kupowac bez papiren. ale zycze dobrego klienta i szybkiej sprzedazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...