Skocz do zawartości

Virago się dusi po zmianie dysz


slasher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zblokowaną virażkę 535. Kupiłem używane gaźniki żeby wymienić dysze główne. Niestety dysze główne w kupionych gaźnikach były takie same jak w moich. Zauważyłem jednak że wiekszy przelot mają dysze od biegu jałowego (pilot jet). Pomyslałem że może one podniosą moc silnika. Wkręciłem je w miejsce dysz głównych. Motor odpala bez problemu jednak podczas jazdy strzela czasami z gaźników i przy wyższych obrotach po prostu się dławi. Im wyższy bieg tym szybciej następuje bulgotanie w cylindrach. Moje pytanie jest takie. Czy można jakoś wyregulowaź gaźniki do współpracy z tymi większymi dyszami czy nic to nie da i muszę wrócic do oryginalnych dysz. Jeżeli można wyregulować to czy robimy to śrubą do synchronizacji czy jakąś inną. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przede wszystkim dowiedziec sie jak zablokowana jest twoja 535, a potem usunac blokade. Moze ktos z Viragowcow wie i napisze. Grzebanie na slepo w gaznikach moze tylko cos popsuc, wiec wroc do swoich oryginalnych dysz.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 27 konną wersję. Więc była dławiona na króćcach ssących, wałkach rozrządu i dyszach w gaźniku. Przelot króćcy mam już zwiekszony, wałków rozrządu nie będe ruszał. Gdy chodzi o gaźniki to niestety na allegro kupiłem takie które miały być od wersji otwrtej a były również od zdławionej. Stąd moje kombinacje żeby w miejsce main jet wstawić pilot jet i w ten sposób spowodować żeby virażka przekroczyła magiczną prędkość 135km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze utrzymana Virago powinna osiagac ok 150km/h czesto sie zdarza ze to krucce dolotowe, badz jakies inne wynalazki w motocyklach z zachodu. Spotkalem sie tez z dlawikiem w ukladzie wydechowym jak w dwu suwie. sprawdz najelepiej wszystko po koleji a rozrzadu lepiej nie ruszac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...