Skocz do zawartości

Zephyr 1100


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wszystkim

Jestem tutaj nowy - dlatego zje..cie mnie na dzien dobry :lol:

i podejmijcie temat:

mam na oku ladna Kawe Zefirka 1100 '93 z dobrych rak, jakie sa wasze opinie na temat tego motocykla, wady, zalety itp

Bede dzwieczny za wasze uwagi.

Pozdr

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że Ciebie zj... :banghead: :banghead:

 

Miło że jesteś, im nas więcej tym .... cieplej :banghead:

 

Co do Zephyra to nie znam go "osobiście" tylko z opinii innych użytkowników, dobrej zresztą.

 

Zaglądaj często i niech Moc będzie z Tobą !!!

 

 

Zbycho

XJR1300

 

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na Forum :banghead: . Na temat Zephyra nie mogę się wypowiedzieć z pozycji właściciela lub kogoś kto nim jeżdził, tym niemniej jest to motocykl, który mi się niesamowicie podoba ze wzgledu na piekny ponadczasowy wygląd. Opinie użytkowników sa pochlebne. Ze względu na duzą pojemnośc jedynie nie polecam jako pierwsze moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ze względu na duzą pojemnośc jedynie nie polecam jako pierwsze moto.

Hmmm, moze masz i racje ale nie mam juz 18 lat (bez obrazy 18 latkom), mysle, ze wiem kiedy i gdzie mozna bardziej lub mniej odkrecic, poza tym jest to jedyny model Zephyra na ktorym z moim wzrostem wygladam proporcjonalnie :smile2:

Pozdr

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje ;) :) :) :flesje: ;) ;) :flesje: :flesje: Ja tez miałem ochote na takiego Zephyrka, ale po pierwsze za duzy skok z 500 na 1100 a po drugie cięzko trafic jest taki sprzęt za rozsądną kasę i w rozsądnym stanie. Robiłem juz poważne przymiarki do 750-ki aż tu trafił sie ZR7S za rozsądna kasę i w rozsądnym stanie :flesje: na początku wolałem golasa ZR7 bez "S" ale i z mała owiewka tez nieźle wygląda. 8)

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwóch kolegów posiadających ten sprzęt oceniają go jak najbardziej pozytywnie.

Przedewszystkim ta DUŻA MOC i "...ponadczasowy wygląd..."

Mam też doczynienia z 750 i z moich spostrzeżeń jest zdecydowanie słabszy i daje się to znacząco odczuć.

 

Ogólnie mówiąc gratuluje zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... udanego sezonu i bezawaryjnej eksploatacji.

 

Dzieki, vice versa dla wszystkich i do zobaczenia na trasie

Aha - macie cos takiego, ze musicie kazdego dnia zobaczyc swoje moto? poklepac po baku? czy ja po prostu jestem nienormalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... udanego sezonu i bezawaryjnej eksploatacji.

 

Dzieki' date=' vice versa dla wszystkich i do zobaczenia na trasie

Aha - macie cos takiego, ze musicie kazdego dnia zobaczyc swoje moto? poklepac po baku? czy ja po prostu jestem nienormalny?[/quote']

 

Nie bój żaby nie jesteś nienormalny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę zephyrem 750 , ale chciałbym mieć 1100 (kto by nie chciał). To z oglądaniem motocykla codziennie to akurat najzupełniej normalne. Ja w sesonie muszę codziennie ogląć a zimą to tak średnio dwa razy w tygodniu zdjęcia przeglądam :-) Pozdrawiam i gratuluję zakupu. A jeszcze jedno, jeśli chcesz zobaczyć trwałość zephyrków to zajrzyj do mnie na stronę i zobacz zdjęcia dwunastoletniego silnika od środka, spodobają się :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie jeżdżę Zefirem (ale też Kawą o podobnej pojemności), ale kiedyś gadałem z gościem który śmigał na Zefirze 1100 no i jak wielu posiadaczy dużych Kawasaki (ze mną włącznie) skarżył się na dość durze zurzycie oleju...pomimo, że motocykl miał przejechane raptem cos ok. 30tys.km. poza tą przypadłością motocykl bez zarzutu...

pozdro Piotrek ZZR1100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - macie cos takiego, ze musicie kazdego dnia zobaczyc swoje moto? poklepac po baku? czy ja po prostu jestem nienormalny?

Ja mam jeszcze lepiej bo praktycznie codziennie musze na niego wsiasc, poodpychac sie nogami, rozruszac zawieszenia itp. No i teraz bede lakier polerowal, chce tez dokupic mala szybke (kolor niebieski, bedzie akurat pod lakier) po prostu nie ma dnia zebym chociaz raz sprzeta nie odwiedzil :twisted: .

Kupno motocykla po sezonie to katorga (a mialem juz tak dwa razy) ale jak sobie pomysle ze w lato bede jezdzil codziennie to... ;) .

 

ps. aha tez mam zephyrka ale mniejszego (cale szczescie :) , bo chce jeszcze pozyc troche).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...