Skocz do zawartości

FILTR OLEJU K&N CZY ZWYKŁY ?


Rekomendowane odpowiedzi

filtr K&N czy zwykły ??? zamierzam wymienić, a na forum nie znalazłem nic na ten temat

zwykły 24 zł, a K&N 50 zł

 

mam do was pytanko jaka tak na prawde jest różnica (czy nie płacę tylko za marke?), no i oczywiście jaki założylibyście do swojego sprzęta??

z tego co wiem ten K&N jest filrem sportowym (że tak się wyrażę)... PROSZĘ O OPINIE :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie jest inaczej fitr oleju kosztuje orginalny w yamaszce 70zł za K&N daje 45zł wiec kupuje bez zastanowienia i wymieniam oczywiscie filtr i olej!

filtr oleju to żaden filtr sportowy normalny filtr chyba?;)

 

 

ja zastanaiwam sie nad wymiana filtra powietrza na filtr K&N ale wyczytałem że bez wymiany układy wydechowego nie ma to sensu nic mi ten filtr nie da czy tak bedzie??

czy jak włoże sam filtr powietrza bez wymiany układy wydechowe bedzie inny dzwiek pracy silnika?

zwiekszy to dynamike pojazdu?

jak ze spalaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu wydaje mi się że filtr oleju dokręcałem ręcznie tylko a dziś zdejmowałem(właśnie K&N)-masakra.Śrubka ta na przodzie badziewna,ani kluczem do filtrów nie chciał puścić w końcu po którymś przebiciu śrubokrętem poszedł.To moje wrażenie apropo filtra oleju K&N.A co do lepszej jakości filtrowanie to wątpie sądze że zwykła Meiwa jest tak samo dobra(ja mam teraz Filtrex z intermotors)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem filtrów K&N inie miałem żadnych problemów z odkręcaniem. Może miałeś jakiś rozkalibrowany klucz? Myślę, że jak filtr jest trudno dostępny to łatwiej wykręcić K&Na niż zwykły filtr bez tej nakrętki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku w swojej CB 500 miałem f. oleju K&N (bo akurat tak sie trafiło)- wg mnie zadnej róznicy nie zaobserwowałem. filtr jak filtr.

Moze one sa takie super hiper na torach gdzie liczy sie kazda drobinka przefiltrowanego oleju...a tak naprawde to pewnie czysty markieting i płaci sie za marke K&N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fitr to filtr nie będzie raczej żadnej róznicy

 

Ano, jeśli tylko jest przeznaczony do danego typu pojazdu a producent to nie firma "krzak" to chyba zwykły użytkownik różnicy nie zauwazy. Ale ja czasami kupuję filtry K&N (w sumie to bez sensu ale naklejka K&N daje +15 KM :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...