Skocz do zawartości

prośba o obejrzenie Urala w Siedlcach


yoanna_gsx600r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Jest taki motyw, że mężczyzna mój znalazł motocykl Urala M-67 '99, 38KM przebieg 2,5 tys. zarejestrowany i tak dalej. W związku z tym moja GORĄCA PROŚBA do wszystkich szanownych kolegów-motocyklistów - czy ktoś mógłby z okolicy Siedlec albo z samego miasta pojechać z nami w SOBOTĘ lub NIEDZIELĘ i obejrzeć sprzęt?

Sprawa jest dosyć pilna, ponieważ po tym weekendzie nie wiadomo, kiedy będziemy mogli ruszyć 4 litery z LU (gdzie w tej chwili jesteśmy).

 

Bardzo proszę o szybki odzew i z góry serdeczne dzięki

 

P.S.

Szerokiej drogi wszystkim, bo sezon już, już :icon_biggrin:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie jest z gazety, ale koleś przedstawił się jako Radek. Co do dokumentów, to napiał, ze komplet dokumentów jest.

Moim zdaniem najlepiej jest pojechać i obejrzeć motocykl i właściciela :icon_biggrin: osobiście, a poza tym od LU jest prawie 100 km do Siedlec, więc w sam raz na niedizelną przejażdżkę. Wolę jednak, aby spotkał się z nami ktoś, kto się na tym dobrze zna i siedzi w ruskach, ponieważ ani ja ani mój chłopak nie znamy sie na tym fachowo.

 

Pozdr, Yoanna

 

PS. A który to jest ten Michał? czy moge poprosić o jakiś kontakt? dzięki

Edytowane przez yoanna_gsx600r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby to nie byli bracia Mikołajewscy.

Bo większość forumowiczów łącznie ze mną

powyrywałyby im nogi z d....y

 

 

i po raz drugi mialam z jednym z nim do czynienia.

mianowicie- w czoraj mial zajechac pan radek z "mw" z osprzetem wojskowym i bla bla bla.. kolega nie siedzi w temacie dlatego tez zwrocil sie do nas o pomoc. wyjasnilismy mu roznice miedzy kacha a emwiakiem i co sie okazalo- to zwykla pospolita kacha bez napedu, ladnie wygladajaca. godz 16:30 gosc dzwoni i zapowiada ze jest gotow do drogi.. czekamy 2,3h -dzwon, dowiemy sie gdzie jest. cisza..nie odbiera. i tak przez prawie 2kolejne h. blisko 22 dzwoni- auto mi sie popsulo, bylo pozyczone i sznurek sciemiania..."zaliczke ci oddam, ale jak chcesz to siadaj i jezdz do siedlc" zwracam sie do kumpla i mu tlumacze- daj spokoj, gosc to niezly przekret, sami z nim mielismy cyrk, teraz jest to samo. kaz sobie oddac kase, zaraz zadzwonimy do kumpla i ci emke zalatwimy. slowo sie rzeklo- od 12 kumpel jest w posiadaniu zajebistym stanie emy- az mnie zazdrosc zzerala:) kompletna, prawie ze 100% (zamienniki to glowice "zimowe", tylnie lampki zoliki i na koszu... za ta sama kase co owe "mw" (bez papieru) i na miejscu bo jak rzut czapki sliwek raptem 12km..

 

aska, do czego zmierzam- w cale bym sie nie zdziwila gdyby owy ural okazal sie dnieprem, i jeszcze jeden z tych drewnianych ch** by wciskal kit ze to rzadki egzemplarz. (w przypadku mw tez tak bylo ...)

 

w cos mnie jeszcze ruszylo- rocznik 99? a wiesz ze m-67 produkowali w latach 73-77? !!

radze sie zastanowic..

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, na szczęście nas ruszyło już ładnych parę godzin temu ;) pozostaje opcja Jan Skwarko :clap: Co do Uralca - to chyba chodzi o IMZ jakby to był rocznik '99. Ale nie sądzimy - za pięknie by było. Poza tym rekonaesans na Redmotorz dowiódł, że mieliśmy czuja nie wydając kasy na paliwo do Siedlec... Mamy olej w głowie, ale zapytać nie zawadzi. Sorki, ze nie skasowaliśmy posta - przepraszamy za palpitacje serc znawców tematui. Będziemy grzeczni i jedziemy do Szyndzieli po Uralka ^^

Dziękujemy wszystkim za dobre rady, do zobaczenia na Szlaku

 

Yoanna & Wilkołak :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...