Skocz do zawartości

Ale chłopaki jadą!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Marek drugi w generalce!

Jacek lekko pobłądził, ale nadal jest ósmy.

Tegoroczny Rajd Orientu naprawdę należy do Dąbrowskiego.

Chłopaki rządzą. Wydaje mi się że po Rajdzie Orientu i ostatnich eliminacjach rajdów długodystansowych w tym roku, Marek dostanie w końcu tę wymarzoną umowę od KTMa. A wiecie co to oznacza dla nas, kibiców? Nic innego tylko to, że nasz kolega z Polski może złoić skórę Meoniemu, Romie, Cox'owi. Despres'owi i całej śmietance maratończyków.

Szkoda mi Jacka, znam go dość dobrze i wiem, że umiejętności w jeździe ma takie same a czasem nawet lepsze, jak Marek. Ale ma problemy i pecha z nawigacją i ze sprzętem. To zawsze w jego motocyklu coś się psuje, łamie podnóżek, gnie kierownica. Jakiś pech kurcze. Póki jedzie za markiem jest OK, ale wystarczy moment...

Ale koleś naprawdę w porządku. Kupiliśmy z TSM Sokół jego kask na aukcji WOŚP w ub roku (chyba z 3000 kosztował), ale frajda obopólna była!

Będzie dobrze! Chłopaki porządzą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzymam kciuki za chłopaków, powodzenia :wink:

Aby o nich było głośno...

 

Manulo:

Rossi zaczynał od moto klasy 50ccm na którym urzadzali wyścigi uliczne. Zobaczycie za rok, Sławomir Borsukowski Joseph zdobywca trofeum w GP 8) :) Marzenia.

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Bugi był szybszy:

http://forum.motocyklistow.swiata.pl/viewt...opic.php?t=6890

 

Pięknie! :) Marek pierwszy. :lapagora: :P Teraz tylko pech może mu przszkodzić (jakas mega-gleba, awaria LC4 albo inna tragedia). :evil2:

Oto parę newsów:

 

Po trzech etapach Marek Dąbrowski jest liderem Rajdu Orient. Polak najszybciej przejechał dzisiaj odcinek specjalny i w klasyfikacji generalnej wyprzedził Francoisa Flicka.  

- Dogoniłem go dość szybko, a potem trzymaliśmy się razem - opowiadał na mecie Dąbrowski. Dlatego nawet kiedy motocykliści gubili drogę, różnica między nimi nie zmieniała się. A błądzili dzisiaj często.  

- Po raz kolejny okazało się, że mistrzem nawigacji nie jestem. Na szczęście udało nam się tak wykombinować, że nie musieliśmy nadkładać dużo drogi - powiedział Marek.

Znowu niezadowolony był Jacek Czachor. Pojechał o wiele lepiej niż wczoraj, a mimo to miał do siebie pretensje.

- Jestem zły na siebie. Zająłem czwarte miejsce, a mogłem dzisiaj wygrać i mocno dołożyć rywalom - żałował.  

Miał czego. Na punkcie tankowania jeszcze prowadził, ale potem podjął niewłaściwą decyzję i stracił wypracowaną przewagę.

- Zamiast trzymać się grupki, w której jechali Marek i Flick, pojechałem według mapki. To był błąd, bo chociaż widziałem jak kluczą i  ścinają przez łąki, dotarli na metę wcześniej niż ja - złościł się Czachor.

 

Jacek zawsze ma k... pecha :wink: :eek2:

Ale na koniec i tak będzie lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Bugi był szybszy

ehh... mam subskrypcje biuletynu Orlenteamu i to dlatego :wink:

 

A tak z innej beczki... czy przy poprzednim Dakarze nie bylo czasem mowione, ze Dabrowki ma szanse na team fabryczny? Wiecie cos o tym?

 

Pozdrawiam

 

Mówi się o tym dość dużo. Miałem okazję rozmawiać po Dakarze z Czachorem na ten temat. Mówił, że zaraz po Dakarze ktoś z KTMa rozmawiał z Markiem, ale rozmowa była na tyle ogólna, że nie dało się nic z niej wywnioskować. Potem podobno były tez jakieś rozmowy i miało stanąć na tym, że KTM przyjrzy się, jak Markowi pójdzie w tegorocznych rajfdach długosystansowych i w tedy zobaczą. Jeśli tak rzeczywiście jest, to Daborowskiemu ten kontrakt i fabryczny MTM naprawdę się należy.

Trzymam kciuki :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Z kąd Wy do jasnej ciasnej wiecie to wszystko. Ja to tylko widze czasem na euro sport jakieś relacje z rajdów ale to naprawde żadko. Dominika to rozumiem bo On wie wszystko czy tego chce czy nie ale reszta? 8O Tez chce być cały czas na bieżąco w tych sprawach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...